مسیر پیاده روی کانچینگ (Kanching Falls)

توریست مالزی- منطقه آبشار کانچینگ بین سلایانگ (Selayang) و راوانگ (Rawang) واقع شده است . شما می توانید اتومبیل خود را در پارکینگ ورودی  پارک کنید. سطح پیاده روی...
توریست مالزی- منطقه آبشار کانچینگ بین سلایانگ (Selayang) و راوانگ (Rawang) واقع شده است . شما می توانید اتومبیل خود را در پارکینگ ورودی  پارک کنید. سطح پیاده روی در این پارک، آسان و مناسب کسانی است که تازه کار هستند و یا خانواده هایی که بزرگسال و یا کودکان را همراه خود دارند.

آبشار کانچینگ نزدیک ترین آبشار به کوالالامپور است، بنابراین شما مجبور نیستید که مدت زمان طولانی برای رسیدن به این منطقه رانندگی کنید و یا حتی اگر باران شروع شود، دسترسی آسان به اتومبیل شما وجود دارد. در قسمت ورودی پارک یک غذاخوری وجود دارد که دارای منوی مختلف شامل همه سلیقه ها است، همچنین فروشگاه تسکو در نزدیکی پارک موجود است.

فقط توجه داشته باشید که با توجه به نزدیکی پارک به شهر کوالالامپور، معمولا آخر هفته ها جمعیت زیادی به این منطقه می روند. همچنین در این منطقه میمون های زیادی جست و خیز می کنند و گاها خوراکی های مراجعه کنندگان را به سرقت می برند.

برای صعودبه قله هفتم کانچینگ، حتما گزارشات هواشناسی را چک کنید در صورتی که هوا بارانی است، صعود به قله بسیار خطرناک است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

6 + 8 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!