دپارتمان امیگریشن مالزی برای مقابله با اقامت غیر مجاز یک کارگروه ویژه تشکیل می دهد

توریست مالزی – برای غلبه بر چالش اقامت بیش از حد گردشگران خارجی در مالزی، اداره مهاجرت طرحی جامعی را برای مقابله با این موضوع با بررسی دقیق و...
توریست مالزی – برای غلبه بر چالش اقامت بیش از حد گردشگران خارجی در مالزی، اداره مهاجرت طرحی جامعی را برای مقابله با این موضوع با بررسی دقیق و خالص‌سازی داده‌های موجود آغاز کرده است.

به گزارش استار، با توجه به اهمیت داده های دقیق، این وزارتخانه یک کارگروه اختصاصی به رهبری مدیر کل اداره مهاجرت داتوک روسلین جوسوه تشکیل داده است.

وی گفت: این تیم قصد دارد تا دو ماه آینده آمار دقیق و قابل اعتمادی به دست آورد. ‘گروه ویژه متشکل از مدیران بخش کلیدی مانند مدیر گذرنامه، مدیر ورودی KLIA، مدیر فناوری اطلاعات، مدیر ویزا و مدیر کارگران خارجی، قرار است اطلاعات ورودی و خروجی اتباع خارجی را به طور کامل بررسی کنند.

اداره مهاجرت به مردم اطمینان داد که این تیم اختصاصی برای اطمینان از صحت داده ها در مورد سوابق ورود و خروج اتباع خارجی به طور خستگی ناپذیر تلاش می کند. در همین حال، وی تاکید کرد که هدف این است که نه تنها با گردشگران چینی بلکه از کشورهای دیگر نیز با این موضوع به طور موثر برخورد شود.

سال گذشته، وزارت کشور اعلام کرد که بیش از ۱.۲ میلیون بازدیدکننده چینی بین سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ اقامت غیرقانونی داشته‌اند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

2 × 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!