رستوران Sion

سرآشپز شیومی صاحب این رستوران یکی از کسانی است که حتما باید دست پخت او را امتحان کنید.
وقتی یک سر آشپز ژاپنی که عاشق غذاهای اسپانیایی, سویسی و همچنین مرلین مونرو است تصمیم می گیرد که یک رستوران باز کند نتیجه اش چه خواهد شد؟یک رستوران زیبا و فریبنده با غذاهای فوق العاده که همه از خوردن آنها حسابی لذت می برند !

سرآشپز شیومی صاحب این رستوران یکی از کسانی است که حتما باید دست پخت او را امتحان کنید. مهارت او در آشپزی به حدی است که گاه می توانید رستوران داران ژاپنی دیگری را ببینید که با خوشحالی در این رستوران مشغول صرف غذا هستند.

و اما غذاهای هوس انگیز این رستوران :

The House Salad : یک سالاد ترد از مخلوط سبزیجات تازه, ورقه های بیکن, سس سالاد ژاپنی و طعمی که تا مدت ها در یاد خواهد ماند.

Mushrooms & Meat : دیسی از تکه های آبدار قارچ eryngii که در کره تفت داده شده اند و با سبزی شیسو به زیبایی تزیین شده اند همراه با بشقاب داغی از همبرگر تپانیاکی که از مخلوط گوشت چرخ کرده و گوشت خوک تهیه شده است. اگر طعم این همبرگر برای شما آشناست به این دلیل است که سر آشپز شیومی قبلا در رستوران Akane در در دسا سری هارتاماس مشغول به کار بوده جایی که گفته میشود شبی بیش از ۸۰ سفارش همبرگر داشته است.

Pork and Ox Tongue : این رستوران هم زبان گاو سرو می کند و هم زبان خوک که اولی در سس شراب غلیظ آرامپز میشود و دومی با پنیر پارمزان سرو می گردد.

 

Jamon Iberico : غذای مشهور اسپانیایی شامل دیسی از ژامبون های فرآوری شده مخصوص که برخلاف شیوه سنتی در این رستوران همراه با انبه سرو می شود.

 

Fondue : فوندو یک غذای سویسی محبوب است که سرآشپز شیومی با خلاقیت خود آنرا به شیوه ای جدید ارائه می دهد : فوندو با مخلوطی از پنیر سویسی Emmental و پنیرهای فرانسوی Comte وTomme همراه با سس های ویژه سیون و سبزیجات تفت داده شده در شراب سفید.

از دیگر غذاهای ویژه رستوران سیون میتوان به پاستای پنه با سس پنیر آبی Gorgonzola, اسپاگتی کاربونارای بسیار دلچسب با mentaiko(تخم ماهی), آنچوی با نان باگت، صدف ژاپنی خوابانده شده در زیتون، خوراک روده خوک، مرغ سوخاری با سه نوع فلفل ژاپنی و… اشاره کرد.

آدرس رستوران : B-1-16, 1st Floor, Block B, Jalan PJU 1A/20A
ساعات کاری : دوشنبه تا شنبه ۶:۳۰pm -11:30pm

sion4 sion3 sion2 Sion

پاسخی ارسال کنید

*

*

4 + یازده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!