Beast Park Sg Wang

توریست مالزی – از جمله فعالیت‌های هیجان‌انگیز در بوکیت بینتانگ، به غیر از خرید از فروشگاه ها، صخره نوردی دردیواره مرکز خرید Sungei Wang و دیگر فعالیت های هیجان...
توریست مالزی – از جمله فعالیت‌های هیجان‌انگیز در بوکیت بینتانگ، به غیر از خرید از فروشگاه ها، صخره نوردی دردیواره مرکز خرید Sungei Wang و دیگر فعالیت های هیجان انگیز است.

به گزارش jom jalan، شما می توانید عرق کنید، پاهای خود را تقویت کنید و از دیوار در این مرکز خرید بالا بروید. Beast Park یک دیواره برای صخره نوردی دارد و همچنین مناطق ناهموار دیگری نیز وجود دارد.در این مکان دو نوع قیمت وجود دارد. برای فعالیت های صخره نوردی در دیوار ۱۵ متری که گران تر است، به نام [email protected] و موارد ارزان‌تر برای سایر فعالیت‌ها در Beast Park مانند jaring Beast ،Beast E-walls و همچنین Ninja course.

محدودیت سنی در Beast Park: کودکان از ۵ سال به بالا می توانند امتحان کنند، اما همراه با یک مراقب.

کسانی که نمی خواهند عرق کنند، می توانند Beast Net را امتحان کنند. با ترس مبارزه کنید و روی توری که ۴ سطح از زمین آویزان شده است دراز بکشید.

فعالیت صخره نوردی، توسط کارکنان نظارت می شود. بنابراین شما تحت نظارت کسانی هستید که با این فعالیت، آشنا هستند. صرف نظر از اینکه بدن شما آمادگی داشته باشد یا خیر، ۲، ۳ روز بعد از بازگشت از این مکان، آماده درد ناشی از این فعالیت شدید باشید. اما برای چشیدن طعم کوهنوردی در فضای باز، می توانید Gua Damai Extreme Park را امتحان کنید.ساعات کار:
دوشنبه تا جمعه: ۱۰ صبح تا ۱۰ شب
آخر هفته ها: ۱۰ صبح تا ۸ بعد از ظهر

Address: Level 3, JUMPA @ Sungei Wang, Jln Sultan Ismail, Bukit Bintang, 55100 Kuala Lumpur


پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج × 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!