مجموعه تفریحی- ورزشی District 21

District 21 یک مجموعه تفریحی ورزشی سرپوشیده است که در مرکز خرید IOI Mall پوتراجایا قرار دارد.
توریست مالزی – District 21 یک مجموعه تفریحی ورزشی سرپوشیده است که در مرکز خرید IOI Mall پوتراجایا قرار دارد و  فضای بزرگی به وسعت ۶ هزار متر مربع را در بر می گیرد. این مجموعه شامل بیش از ۱۰ نوع ورزش وسرگرمی متنوع و خلاقانه است که بر اساس سن و توانایی بدنی افراد مختلف طراحی شده اند.

بازی های این پارک در آسیا منحصربفردند و به گونه هستند که تمامی اعضای خانواده را به مشارکت گروهی تشویق می کنند و ضمن ایجاد شور و هیجان آنها به انجام فعالیت های بدنی پر انرژی مانند دویدن, جهش و پرش و… وادار می کنند !

بیایید با بازیها و سرگرمی های این مجموعه کمی بیشتر آشنا شویم:
Power Station بخشی است که علاقه مندان به صخره نوردی می توانند با کمک آخرین تجهیزات ایمنی از دیوارهای بلند آن صعود کنند. در مسیر بالا رفتن از این دیوارها موانعی قرار دارد که افراد را به چالش می کشد و صخره نوردان برای رسیدن به قله باید با آنها روبه رو شوند و برای رد شدن از آنها راه حلی پیدا کنند.

Launch Pad بخش جذاب دیگری است که از یک فضای بزرگ با صفحات ترمپولین بهم پیوسته تشکیل شده است. این قسمت برای بازی نوجوانان و افرادی که عاشق فعالیت های جسمانی پر تحرک و بالا و پایین پریدن هستند مناسب است.

قسمت Go Pedal دارای ماشین های کوچکی شبیه کارتیگ در سایزها و مدل های گوناگون است که افراد می توانند با آنها در پیست با یکدیگر مسابقه دهند و سرعت و مهارت رانندگی خود را بسنجند ! برای کودکان نیز بخش مخصوصی وجود دارد که می توانند در آنجا ماشین سواری کنند.

یکی دیگر از بخش های جذاب برای کودکان و حتی بزرگسالان Pump Track نام دارد که در آن افراد میتوانند دوچرخه, اسکیت یا اسکوتر مورد علاقه خود را انتخاب کنند و پس از پوشیدن کلاه و زانو بند های ایمنی از مسیرهای پر فراز و نشیب آن بالا و پایین بروند و از روی موانع جهش بزنند !

اگر به هیجان بیشتری نیاز دارد و می خواهید آدرنالین خونتان بالا برود میتوانید در بازی Free Fall سقوط آزاد از بلندی (چیزی شبیه به جهش و بیرون پریدن از داخل هواپیما) را تجربه کنید, از سرسره های پر پیچ و خم به پایین سر بخورید و یا در قسمت Sky Trail بروی طناب های معلق هوایی حرکت کنید که در ارتفاع زیادی از سطح زمین آویزان شده اند.

جدا از بازیها و سرگرمی های متنوع, این مجموعه دارای ۸ سالن ویژه است که برای برگزاری مراسم مختلف مانند جشن تولدها, اردوی مدارس و یا فعالیت های تیمی و گروهی شرکت ها مناسبند. به زودی به این مجموعه ۲ بخش جدید اضافه خواهد شد که شامل یک رستوران و مرکزی برای بازیهای شبیه سازی شده (Simulator games) است.

قیمت بلیت ورودیه این مجموعه (در طول هفته) کمتر از روزهای تعطیل و آخر هفته است.
آدرس وب سایت : http://www.district21.com.my

آدرس : IOI City Mall, Putrajaya, Wilayah Persekutuan Putrajaya, Malaysia

ساعات کاری : هر روز هفته ۱۲ ظهر تا ۸ شب

123 A6-1000x600 Roller-Glider-District-21-Putrajaya-Malaysia IMG_20141206_163722 IMG_20141206_164023_HDR now-we-enjoy-the-great

پاسخی ارسال کنید

*

*

5 × چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!