مشکل فنی منجر به ترمز ناگهانی قطار LRT شد

توریست مالزی – یک مشکل فنی باعث شد ترمز اضطرای یک قطار (LRT) به طور خودکار فعال شود. RapidKL، در بیانیه ای اعلام کرد، این حادثه در ساعت ۱۱:۲۰...
توریست مالزی – یک مشکل فنی باعث شد ترمز اضطرای یک قطار (LRT) به طور خودکار فعال شود.

RapidKL، در بیانیه ای اعلام کرد، این حادثه در ساعت ۱۱:۲۰ شب دوشنبه در یک تونل، بین ایستگاه های Dang Wangi و Kampung Baru رخ داده است. این شرکت ضمن عذرخواهی از مسافران آسیب دیده اعلام کرد که این حادثه باعث نگرانی مسافران در مورد سطح ایمنی قطارهای LRT شده است.

RapidKL در بیانیه خود اعلام کرد: زمانی که سیستم یک مشکل فنی را در هنگام کار قطار تشخیص دهد، ترمز اضطراری به طور خودکار فعال می شود. ‘این یک تکنیک ‘ایمن’ است تا فقط قطارهای ایمن مجاز به ادامه سفر خود باشند. بسته به سرعت قطار، زمانی که ترمز اضطراری فعال می شود، مسافران ایستاده اگر نرده های داخل قطار را در دست نگیرند، ممکن است تعادل خود را از دست داده یا سقوط کنند.

متعاقباً، قطار ۶۴ در ایستگاه KLCC از سرویس خارج و کارکنان به خارج کردن مسافران از قطار آسیب‌دیده کمک کردند. RapidKL عذرخواهی می کند و اطمینان می دهد که اقدامات و پیگیری مناسب برای اطمینان از عدم تکرار چنین حوادثی در آینده انجام خواهد شد.

نیو استریت تایمز گزارش داد که صدها مسافر در یک خط Kelana Jaya LRT هنگامی که یکی از قطارها ناگهان در یک تونل ترمز کرد، و باعث سقوط مسافران شد دچار وحشت شدند. این حادثه بسیاری را گیج و کمی کبود کرد،این قطار ناگهان با یک صدای بلند متوقف شد. بسیاری از مسافران ایستاده، حتی برخی از مسافرانی که نشسته بودند، غافلگیر شده و در واگن‌هایشان به زمین پرت شدند. به نظر می‌رسد برخی آسیب دیده‌اند، اما خوشبختانه هیچ‌کس به‌طور جدی آسیب ندیده است.


پاسخی ارسال کنید

*

*

13 + دوازده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!