پورت دیکسون (Port Dickson)

پورت دیکسون مقصد سیاحتی مناسبی است برای کسانی که مایل اند تعطیلات آخر هفته را به دور از هیاهوی شهر و مشغله های روزمره در مکانی آرام با ساحلی زیبا و پاکیزه با امکانات اقامتی مناسب بگذرانند.
آب های آرام بندر پورت دیکسون بهترین ایده برای عقب راندن فشارها و استرس های کوالالامپور شلوغ است. برای رسیدن به پورت دیکسون پس از خروج از جنوب کوالالامپور باید حدود ۹۰ دقیقه در بزرگراه شمال به جنوب ( Lebuhraya Utara – Selatan) برانید و وقتی به پورت دیکسون رسیدید می توانید کنار ساحل آرام آن دراز کشیده، نوشیدنی تان را جرعه جرعه نوشیده و کتاب تان را مطالعه کنید یا یک غواصی کوچک در آب های کم عمق را تجربه کنید و یا کمی با قایقی های بادی روی موج ها بالا و پایین بروید.

البته پورت دیکسون به معروفی سواحلی همچون لنکاوی، تیامون و پرهانتیان نیست و علاوه بر توریست ها برای مردم محلی نیز به همان اندازه جذاب بوده ودر ساحل آن گردش می کنند.

پورت دیکسون برای توریست های که به تاریخ و فرهنگ به اندازه ساحل و آرامش علاقه مند هستند، فانوس دریایی پرتغالی قرن شانزدهم، سنگ مرموز و شگفت انگیز Batu Bersurat و برج و باروی به جا مانده از قرن نوزدهم را دارد.

در مورد غذا بندر پورت دیکسون به غذاهای دریایی اش معروف است. ماهی سرخ شده با سس نارگیل و فلفل قرمز فوق العاده تند یکی از از گزینه های لذیذی است که پیش روی دارید. از جمله رستوران های خوب منطقه رستوران Weng Yin Seafood Village، رستوران ابوبکر (Abu Bakar) و کافه بار El Cactus Mexican است.

پورت دیکسون مقصد سیاحتی مناسبی است برای کسانی که مایل اند تعطیلات آخر هفته را به دور از هیاهوی شهر و مشغله های روزمره در مکانی آرام با ساحلی زیبا و پاکیزه با امکانات اقامتی مناسب بگذرانند. اگر از پورت دیکسون و ساحل اش لذت بردید و هوس کردید یک شب یا مرخصی های چند روزه خودرا در آن بگذرانید، نگران نباشید، چرا که هتل ها خوب و فراوان برای سلیقه های مختلف در آن پیدا می شود.

1._AAC_The_Marina_View_2Grand-Lexis-Port-Dickson1 port dicksonn Avillion-Port-Dickson-Cocktails-at-Sunset-edited port dickson 5

پاسخی ارسال کنید

*

*

1 × 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!