SaveMe 999

اپلیکیشنی برای مواقع اضطراری
دولت مالزی اپلیکیشنی را برای مواقع اضطراری طراحی کرده است که به مردم این امکان را می‌دهد تا در مواقع مورد نیاز و هنگام خطر به راحتی با بخش کمک‌های اضطراری تماس برقرار کنند. این اپلیکیشن بخشی از پروژه “سیستم واکنش اضطراری مالزی (MERS 999) است که توسط دولت مالزی حمایت شده و تلکام مالزی آن را اجرایی کرده است.

این سیستم چهار نهاد مالزیایی شامل پلیس، آتش نشانی، بیمارستان‌ها و پدافند غیرعامل را به یکدیگر متصل می‌کند تا در مواقع مورد نیاز مردم بتوانند با سرعت بالا واکنش نشان دهند. این اپلیکیشن با هدف متمرکز کردن شماره تماس‌های اضطراری در مالزی طراحی و تولید شده است تا مردم تنها نیاز به حفظ کردن این شماره داشته باشند.

اپلیکیشن SaveME 999 از اینترنت برای انتقال پیام های متنی استفاده می کند و علاوه بر این با کمک سیستم GPS موبایل, موقعیت مکانی افراد را شناسایی می نماید.

کاربران می تواند این اپلیکیشن را با فشار دادن آیکون “SaveME 999 ‘در تلفن های همراه خود فعال نمایند. در هنگام فرستادن در خواست کمک, آدرس GPS و جزئیات فرستنده مانند نام، شماره تلفن، نوع مورد اورژانسی و محل فرد به طور خودکار به مرکز پاسخگویی اضطراری (MERS 999 RC) فرستاده می شود. کاریران همچنین میتوانند اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات حادثه و جزئیات محل حضور خود را در پیام متنی اضافه نمایند. این اطلاعات میتواند به مرکز پاسخگویی اضطراری در امر امداد رسانی سریع و دقیق کمک کند.

SaveMe 999 Polis :

این اپلیکیشن برای افرادی طراحی شده  است که درخواست اضطراری آنها جزو  موارد خاص مربوط به پلیس مالزی (PDRM) است.

SaveMe 999 Blind :

این اپلیکیشن تنها مخصوص نابینایان و کسانی است که دچار اختلالات بصری می باشند.

SaveMe 999 Deaf :

این اپلیکیشن تنها ویژه افرادی است که دچار اختلالات گفتاری, شنوایی و یا هر دو می باشند.

مشخصات کلی :

قیمت : رایگان
سیستم عامل : IOS و اندروید
سازنده : Telekom Malaysia Berhad
حجم : ۲.۷ مگابایت

لینک دانلود اپلیکیشن SaveMe 999 :

اندروید

IOS

SaveMe-999-saveme-999-1

پاسخی ارسال کنید

*

*

دوازده + یک =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!