باغ پرندگان مالزی Taman Burung Kuala Lumpur

توریست مالزی – باغ پرندگان کوالالامپور (Bird Park) فضایی جذاب و دوست داشتنی برای دوستداران پرندگان پدید آورده است. این بوستان با حدود ۲۰ هکتار وسعت، بیش از ۳۰۰۰...
توریست مالزی – باغ پرندگان کوالالامپور (Bird Park) فضایی جذاب و دوست داشتنی برای دوستداران پرندگان پدید آورده است. این بوستان با حدود ۲۰ هکتار وسعت، بیش از ۳۰۰۰ پرنده از ۲۰۰ گونه ی متفاوت را گردآوری کرده است تا علاقه مندان به پرنده نگری اوقات خوشی را در این پارک سپری کنند. نزدیک به ۹۰ درصد طیور موجود در این باغ، گونه های محلی و ۱۰ درصد باقی مانده پرندگان دیگر اقلیم ها هستند.
باغ پرندگان در کنار پارک گیاه شناسی پردانا قرار دارد و یکی از زیر مجموعه های این بوستان عظیم به شمار می رود. همچنین شما در این پارک می توانید مراسمی از قبیل جشن تولد یا عکاسی عروسی‌تان را نیز انجام دهید.
باغ پرندگان کوآلالامپور در پارک آرام، خوش منظره و زیبای لِیک گاردِنز کوالالامپور واقع شده است و تنها ۱۰ دقیقه با ماشین از مرکز شهر فاصله دارد. این پارک سرسبز ۲۰.۶ جریبی به چهار منطقه تقسیم می شود که منطقه یک و دو منطقه پرواز آزاد، منطقه سه هورن بیل پارک و منطقه چهار جاییست که پرندگان در قفس ها و محوطه های مخصوص کوچکی نگهداری می شوند.
یکی از اجزای خارق العاده این باغ، مناطق یک، دو و سه می باشند که در آن پرندگان به صورت آزادانه در حال پرواز هستند و شباهت زیادی به زندگی طبیعیشان دارد.
شما می توانید هنگام بازدید از این مکان دیدنی به پرندگان غذا بدهید، آنها را روی شانه خود قرار دهید و عکس بگیرید ، در شو آنها شرکت کنید و در زمان جوجه کشی شان آنجا باشید و جوجه هایی که سر از تخم در می آوردند را ببینید. البته لازم به ذکر است این فعالیت ها در ساعات خاصی انجام می گیرد و در موقعیت های مختلف آب و هوایی تغییر می کند. بعضی از این پرندگان که از سایز بسیار کوچک تا سایز بسیار بزرگ قرار دارند مقلد هستند و فضای فرحبخش و خاطره انگیزی را برای شما خواهند ساخت. باغ پرندگان کوآلالامپور بزرگترین و مهمترین پارک دنیاست که پرندگان در آن نگهداری می شوند و به کمربند سبزکوآلالامپور تبدیل شده است.
در این باغ امکانات رفاهی و تفریحی بسیاری برای بازدید کنندگان تدارک دیده شده است. یک دریاچه مصنوعی که شما می توانید در آن قایق سواری کنید، فضایی عالی و بسیار زیبا برای قدم زدن، محل هایی مشخص برای ورزش و بازی بچه ها و استراحت کردن از جمله این امکانات ورزشی و رفاهی هستند.

Address : 920 Jalan Cendrawasih | Taman Tasik Perdana, Kuala Lumpur 50480, Malaysia


ساعت دسترسی : ۹:۰۰ – ۱۸:۰۰

پاسخی ارسال کنید

*

*

12 − چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!