تصادف دو قطار در کی ال سی سی

توریست مالزی – تان سری موسی، وزیر سرزمین های فدرال، تایید کرد که دو قطار LRT در یک بخش زیرزمینی در نزدیکی ایستگاه KLCC به هم برخورد کرده اند....
توریست مالزی – تان سری موسی، وزیر سرزمین های فدرال، تایید کرد که دو قطار LRT در یک بخش زیرزمینی در نزدیکی ایستگاه KLCC به هم برخورد کرده اند.

به گزارش FMT، وی گفت مصدومیت در بین مسافران تایید شده اما هیچ کشته ای گزارش نشده است. در این تصادف یک قطار حامل مسافر و یک قطار خالی با هم برخورد کردند و باعث شد برخی از مسافران آسیب ببینند.

پیش از این پراسارانا مالزی برهاد ‘حادثه ای’ را در امتداد خط LRT Kelana Jaya تأیید کرد. و عکس ها و فیلم های در حال پخش در شبکه های اجتماعی بود که مسافران مجروح و خون آلود را نشان می داد. این عکس ها همچنین شیشه های شکسته و بقایای موجود در کف قطار را نشان می دهد و چندین مسافر دیده می شوند که مسافران بیشتر مجروح شده روی زمین را آرام می کنند. عکس های دیگر همچنین نشان می دهد که نیروهای نجات در ایستگاه KLCC به مجروحان کمک می رسانند.

به گزارش استار، طبق گفته محمد زینل عبدالله، ۴۷ مسافر دچار آسیب دیدگی شدید شدند، در حالی که ۱۶۶ نفر دیگر نیز جراحت جزئی داشتند. همه مجروحان برای معالجه به بیمارستان کوالالامپور اعزام شده اند.

RapidKL در حساب توییتر خود گفت:که خدمات اضطراری و نجات در حال انجام است و از همه خواست که آرامش خود را حفظ کرده و دستورالعمل ها را دنبال کنند.

در این بیانیه آمده است: ما از هرگونه نگرانی یا اضطراب ایجاد شده عذرخواهی می کنیم. ما در سریع ترین زمان ممکن در تلاش هستیم تا کمک ها را انجام داده و وضعیت را اصلاح کنیم.

خط Kelana Jaya اولین خط کاملاً خودکار مترو در مالزی است که در سال ۱۹۹۸ افتتاح شد. خط Kelana Jaya با داشتن ۳۷ ایستگاه شلوغ ترین خط مترو در مالزی است که تقریباً ۳۰۰۰۰۰ مسافر را در یک روز کاری قبل از کووید – ۱۹ جابجا می کرد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

پانزده + یازده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!