دمپایی های ابری رئیس جمهور ایالات متحده پر فروش شد

توریست مالزی – یک عکاس و هنرمند جوان و خلاق با استفاده از توییت های دونالد ترامپ یک کسب و کار پر سود راه انداخته است. کسب و کاری...
توریست مالزی – یک عکاس و هنرمند جوان و خلاق با استفاده از توییت های دونالد ترامپ یک کسب و کار پر سود راه انداخته است. کسب و کاری که از توییت های ترامپ به اضافه تعدادی دمپایی ابری تشکیل شده است.
به گزارش انتخاب، یک هنرمند و عکاس جوان و ۲۷ ساله در لس آنجلس، از طریق وبسایت خود اقدام به فروش دمپایی هایی می کند که منقش به توییت های دونالد ترامپ است. توییت هایی که اکثرا جنجالی و گاهی بی محتوا هستند. این جوان خلاق موفق شده کل دست ساخته های خود را در یک ماه بفروشد و می گوید اهداف بلند مدتی برای توییت های رئیس جمهور دارد.
«موریسون» نام هنری این جوان است. او می گوید از دوران نوجوانی و در دوره دبیرستان علاقه خاصی به عکاسی و کارهای هنری داشته و ایده استفاده از توییت های ترامپ طی سال گذشته و در جریان یک پروژه دیجیتال به ذهنش رسیده است. موریسون در این خصوص می گوید: ” کافیست به توییتر دونالد ترامپ سری بزنید تا با بیش از ۴۰ هزار توییت عجیب و غریب او رو به رو شوید. نظرات او اغلب متضاد و بی محتواست و من هم سعی کردم در کارم این بی محتوا بودن را نمایش دهم و ریاکاری او را برجسته کنم.”
موریسون در تولید اولیه خود هزار جفت دمپایی ساخت و به سرعت نیز در سایت خود فروخت او می گوید ۱۰ درصد از سود خود را به اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا اهدا کرده است. موریسون سه طرح دمپایی ابری را ، بر اساس سه مجموعه متناقض از توییت های ترامپ ساخته است. برای مثال:
_ در سال ۲۰۱۳، ترامپ در توییتی به باراک اوباما گفته بود نباید به سوریه حمله کند و در آوریل ۲۰۱۷، ترامپ به سوریه حمله کرد.
_در ماه نوامبر ۲۰۱۲، ترامپ در توییتر به این نکته اشاره کرد که “الکترال کالج” یک فاجعه برای یک دموکراسی است. دقیقا چهار سال بعد، فقط چند روز پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶، ترامپ، الکترال کالج را نبوغ واقعی نامید.
_در سال ۲۰۱۲، ترامپ توییت زد که براساس گفته های منبعی آگاه، گواهی تولد اوباما تقلبی است. چهار سال بعد ترامپ از مردم خواست تا گفته های منابع آگاه را باور نکنند.
موریسون هر جفت دمپایی را با طرح دلخواه کابران به قیمت حدود ۳۰ دلار آمریکا عرضه کرده است. موریسون می گوید که مردم از ۴۷ ایالت دمپایی ابری های ترامپ را خریداری کرده اند.


پاسخی ارسال کنید

*

*

دوازده + 19 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!