رستوران Koosh Koffez

کافه ای شاد و رنگارنگ با مبل های مخملی ارغوانی رنگ, دیوارهایی پوشیده از کاریکاتورهای خوانندگان هیپ هاپ و منویی متنوع و خوشمزه که در آن همه چیز از پاستا و پیتزا گرفته تا وافل و قهوه پیدا می شود !
کافه ای شاد و رنگارنگ با مبل های مخملی ارغوانی رنگ, دیوارهایی پوشیده از کاریکاتورهای خوانندگان هیپ هاپ و منویی متنوع و خوشمزه که در آن همه چیز از پاستا و پیتزا گرفته تا وافل و قهوه پیدا می شود !

منوی این رستوران غذاهای منحصر بفردی را در خود جای داده است : دو مدل غذای مدیترانه ای متشکل از گوشت بره تکه شده همراه با گوجه فرنگی خشک شده و مرغ و مخلوط قارچ که هر دو آنها با نان ترکی pide , حمص و سالسا سرو میشوند. سوپ کدو با راویولی پنیر و همچنین گوشت ماهیچه پخته شده در قهوه همراه با پیاز وهویج نمونه هایی دیگری از غذاهای جدید و مختص این رستوران می باشند !

پاستاهای این رستوران طعمی غافلگیر کننده دارند چون در تهیه آنها از ادویه های متفاوتی استفاده شده است. در پاستای بولونی (مرغ یا گوشت) کمی ادویه دارچین و جوز هندی به کار رفته است در حالی پاستای کربونارای خامه ای حاوی بیکن اردک و تخم مرغ آنسن پخته می باشد.

کوش کافیز چند مدل پیتزا دارد که در تهیه خمیر آنها از سس گوجه فرنگی استفاده شده است. به طور مثال پیتزای مراکشی کازابلانکا از گوشت چرخ شده, زیره سبز، فلفل دلمه، پیاز و فلفل جلاپانو تشکیل شده که نانی ترد و نازک و آمیخته با سس گوجه فرنگی دارد.

از وافل های هوس انگیز این رستوران میتوان به وافل شکلاتی با تکه های کیک براونی ( همراه با بادام، توت فرنگی، پودرشکلات ، خامه و بستنی وانیلی) , Seattle Siren (وافل اسپرسو با مرنگ ، گردو ، بادام، خامه، بستنی وانیلی و کارامل شور) و وافل تیرامیسو ( با پنیرماسکارپون، شکلات تیره، توت فرنگی، خامه، و بیسکویت های آغشته به اسپرسو) اشاره کرد.

آدرس وب سایت : https://www.facebook.com/kooshkoffeez
آدرس : D5-G3-03 Solaris Dutamas, Kuala Lumpur
ساعات کاری : هر روز(۸:۳۰ صبح تا ۱۰:۳۰ شب) آخر هفته ها (۹:۳۰ صبح تا ۱۱:۳۰ شب)

kooshk koosh k kooshk1 kooshk3 10_Restaurants_for_Inventive_Lamb_Dishes_in_KL__Selangor6 kooshkofez

 

پاسخی ارسال کنید

*

*

نوزده + هشت =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!