غذای ناب یمنی با چای قرمز

توریست مالزی- رستوران الموکالا رستورانی عربی و مخصوص غذاهای لذیذ یمنی است،  اما شما همچنین می‌توانید غذاهای معمول عربی مانند کباب، نان و برنج های مخلوط را در این...
توریست مالزی- رستوران الموکالا رستورانی عربی و مخصوص غذاهای لذیذ یمنی است،  اما شما همچنین می‌توانید غذاهای معمول عربی مانند کباب، نان و برنج های مخلوط را در این رستوران پیدا کنید. این رستوران در سایبرجایا  قرار دارد و مردم محل معمولا این رستوران را برای سلته (salta) و فحسه (fahsa) که به قیمت ۱۳ و ۱۵ رینگت سرو می شود کاملا می‌شناسند.یکی از بهترین انتخاب‌ها خوراک گوشت قرمز طعم دار شده با ادویه جات و شنبلیله پخارپز شده که با برنج سرو می شود و خوراک گوشت گوسفند همراه با گوجه و سیب زمینی و هویج و مخلفات است، که بسیار لذیذ و در عین حال سبک است.

برای یک وعده غذایی سبکتر، به ویژه برای گیاه‌خواران، خوراک لوبیا پخته شده با روغن زیتون، سیر، پیاز و آب لیمو سبزیجات معطر را به قیمت ۸ رینگت توصیه می کنیم.

برای گوشت‌خواران، گوشت چرخ کرده گوساله در نان لبنانی به قیمت ۱۳ رینگت را توصیه می کنیم. ضمنا ح چای قرمز و نعناع و یا شیر چای با ادویه مخصوص را که کاملا به طور سنتی تهیه می شود، و در سراسر دنیا به عنوان چای یمنی شناخته شده است، فراموش نکنید.

Opening Hours: Daily 06:00 – ۱۰:۳۰, ۱۲:۰۰ – ۱۴:۳۰ & 18:30 – ۲۲:۳۰


Location: 5-G, Lingkaran Cyber Point Barat, Neo Cyber, The Domain, Cyberjaya


Tel: +603 8322 3722


پاسخی ارسال کنید

*

*

شانزده + دو =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!