فیسالیس (Physalis)

توریست مالزی – میوه فیسالیس با نام علمی (Physalis)‏ ترکیبی از طعم میوه‌های توت فرنگی، گیلاس،کیوی و آناناس است. این میوه منبع آنتی اکسیدان و سرشار از ویتامینهای آ...
توریست مالزی – میوه فیسالیس با نام علمی (Physalis)‏ ترکیبی از طعم میوه‌های توت فرنگی، گیلاس،کیوی و آناناس است. این میوه منبع آنتی اکسیدان و سرشار از ویتامینهای آ ، ئی ، اف ، پی و ویتامین ث است.

فیسالیس بدن انسان را در مقابل خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد که موجب بروز بیماری‌هایی مانند سرطان، سکته‌ی قلبی، پروستات، آسم و آلرژی می‌شود، حفاظت می‌کند.

مصرف این میوه تاثیر بسزایی در شادابی و طراوت پوست و تقویت قوای‌جنسی دارد. از جمله خواص دیگر این میوه تقویت کننده سیستم دفاعی بدن است، خاصیت ضد سرطانی، ضد باکتری و ضد ویروسی دارد.دم کرده آن برای درمان آسم موثر است.

این میوه برای بیماری های پوستی خاصیت ضد التهابی و ضد عفونی کننده دارد. برگ های آن برای درمان مالاریا هپاتیت، روماتیسم و ناراحتی کبدی مورد استفاده قرار می گیرد.

ویتامین F موجود در این میوه پوست را مرطوب نموده و آن را تغذیه می نماید. در نتیجه پوست درخشان، سالم و جوان می شود. پکتین موجود در فیسالیس که نوعی فیبر است باعث کاهش سطح کلسترول می گردد. همچنین فیسالیس دارای مواد معدنی مانند: آهن، پتاسیم، فسفر و منیزیم و سلنیوم است که هر یک جهت حفظ سلامت ما نقش اساسی دارند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

8 + 13 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!