مالزی رتبه چهاردهم در میان برترین مقاصد گردشگری جهان

توریست مالزی – مالزی به رتبه چهاردهم در میان برترین مقاصد گردشگری جهان صعود کرد. به گزارش استار، بر اساس گزارش WP Travel، وب‌سایتی که افزونه‌های وب رایگان را...
توریست مالزی – مالزی به رتبه چهاردهم در میان برترین مقاصد گردشگری جهان صعود کرد.

به گزارش استار، بر اساس گزارش WP Travel، وب‌سایتی که افزونه‌های وب رایگان را برای اپراتورهای تور، آژانس‌های رزرو سفر و پیاده‌گردی ارائه می‌دهد، مالزی رتبه خود را از رتبه پانزدهم در سال گذشته بهبود بخشیده است.

مالزی در سال جاری با استقبال از ۲۶.۱ میلیون گردشگر به جایگاه چهاردهم رسیده است که نسبت به ۲۰.۱۴ میلیون بازدید کننده در سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته است.
بر اساس یافته‌های Data Panda، فرانسه با مجموع ۸۹.۴ میلیون گردشگر در صدر فهرست به عنوان پربازدیدترین کشور در سراسر جهان قرار دارد. اسپانیا با ۸۳.۷ میلیون گردشگر در رتبه دوم و ایالات متحده با ۷۹.۳ میلیون بازدید کننده در رتبه سوم قرار دارد.

در آسیای جنوب شرقی، تایلند با جذب ۳۹.۸ میلیون مسافر در جایگاه یازدهم فهرست جهانی قرار دارد و از مالزی که در حال حاضر رتبه دوم را در منطقه دارد، پیشی گرفته است. ویتنام با ۱۸ میلیون گردشگر در رتبه ۲۱ قرار دارد و اندونزی و سنگاپور به ترتیب با جذب ۱۵.۵ و ۱۵.۱ میلیون گردشگر در جایگاه های ۲۷ و ۲۸ قرار دارند.

مسافرانی که برای سفرهای خود برنامه ریزی می کنند، باید آسیای جنوب شرقی را در نظر بگیرند و زوایای پنهان مالزی را کشف کنند. تجربیات متنوع از جاذبه هایی که سلیقه هر مسافری را برآورده می کند. از بازارهای شلوغ کوالالامپور گرفته تا مزارع چای آرام در ارتفاعات کامرون، مالزی ترکیبی از جذابیت دنیای قدیم و سرزندگی مدرن را به نمایش می گذارد که بازدیدکنندگان را مجذوب خود می کند.

جای تعجب نیست که مالزی جایگاه خود را در میان پربازدیدترین کشورهای جهان به دست آورده است، زیرا هر گوشه از آن داستانی را روایت می کند، هر غذا یک لذت آشپزی است و هر لبخند پذیرای مسافرانی است که مهمان نوازی مالزیایی را به نمایش می گذارد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهار × چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!