مجموعه تفریحی Puteri Harbour Theme Park

این پارک تفریحی مخصوص بچه ها در سال 2012 در بندرگاه پوتری ایالت جوهور افتتاح شده است و یکی از جاذبه های گردشگری بزرگ این منطقه بعد از شهربازی لگولند بشمار میرود.
توریست مالزی – این پارک تفریحی مخصوص بچه ها در سال ۲۰۱۲ در بندرگاه پوتری ایالت جوهور افتتاح شده است و یکی از جاذبه های گردشگری بزرگ این منطقه بعد از شهربازی لگولند بشمار میرود.

این شهر بازی سرپوشیده به شکل سرزمینی افسانه ای پر از شخصیت های کارتونی محبوب بچه ها طراحی شده و بطور کلی دارای دو بخش اصلی است که بلیت های ورودیه آنها جداگانه خریداری می شود : شهر سانریو Hello Kitty و Little big Club.

سرزمین افسانه ای Hello Kitty بر اساس یک کارتون مشهور ژاپنی با همین نام ساخته شده و جالب است بدانید که این مجموعه تنها شعبه این شهربازی کارتونی در خارج از کشور ژاپن است.

در اینجا بچه ها می توانند قسمت های مختلف خانه “کیتی” بچه گربه دوست داشتنی را از نزدیک ببینند و درآنجا عکس بگیرند, در فنجان های بزرگ سواری کنند, کاردستی درست کنند و تئاتر خنده دار کیتی و دوستانش را تماشا کنند.

در بخش Little Big Club بچه ها از نزدیک با شخصیت های کارتونی مشهوری مانند بارنی , باب نجار, پینگو و توماس آشنا میشوند و از بازی کردن در قسمت های مختلف  و دیدن نمایش های موزیکال لذت می برند.

این شهربازی برای کودکان زیر ۸ سال جذابیت زیادی دارد و فعالیت های تفریحی آموزشی آن میتواند ساعت ها بچه ها را سرگرم کند. در این زمان والدین نیز میتوانند در سالن ویژه این مجموعه که دارای مبل های راحتی, صندلی های ماساژ و تلویزیون است به استراحت بپردازند.

به خانواده هایی که قصد بازدید از این شهر بازی را دارند توصیه میشود تا از طریق وب سایت http://www.puteriharbour.com از جدول زمانبندی برنامه های این پارک تفریحی آگاه شوند تا فرصت تماشای نمایش ها و عکس گرفتن با شخصیت های کارتونی را از دست ندهند.

آدرس : Persiaran Puteri Selatan, Puteri Harbour, 79000 Nusajaya, Johor Darul Takzim

ساعات کاری : هر روز ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر

02 PB033270 littleBigClub03 Theme_Parks11 Hello-Kitty-Land1

پاسخی ارسال کنید

*

*

شش − 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!