والدین کودکان پنج ساله و بالاتر را به عنوان وابستگان واکسن به MySejahtera اضافه کنند

توریست مالزی – والدین می توانند شروع به اضافه کردن فرزندان ۵ تا ۱۱ ساله خود برای واکسیناسیون کووید-۱۹ در برنامه MySejahtera خود کنند. به گزارش استار، مشاور رسانه...
توریست مالزی – والدین می توانند شروع به اضافه کردن فرزندان ۵ تا ۱۱ ساله خود برای واکسیناسیون کووید-۱۹ در برنامه MySejahtera خود کنند.

به گزارش استار، مشاور رسانه های اجتماعی و ارتباطات وزارت بهداشت، آیشا ریدزوان، در توییتی اعلام کرد والدین می توانند فرزندان خود را به عنوان وابستگان واکسن به برنامه MySejahtera اضافه کنند. واکسیناسیون کووید برای ۵ تا ۱۱ سال به زودی آغاز می شود.

وی اعلام کرد: فرزندانتان را به عنوان وابستگان در MySejahtera اضافه کنید تا برای واکسن ثبت نام کنند. جزئیات بیشتر متعاقبا اعلام خواهد شد. آیشا همچنین تصویری را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد والدین فقط باید نام کامل فرزندان خود و همچنین شماره MyKad یا پاسپورت خود را ارائه دهند و همچنین تأیید کنند که فرزندان بالای پنج سال و بالاتر هستند.

طبق وب‌سایت CovidNow، تا ۱۷ ژانویه حدود ۶۱،۱۳۵،۷۶۳ دوز واکسن کووید-۱۹ تزریق شده است. این شامل ۹،۶۰۹،۴۵۴ فرد در مالزی می‌شود که هم دوز واکسن و هم دوز تقویتی را دریافت کرده‌اند.

این وب سایت همچنین نشان می دهد که حداقل ۹۱.۰ درصد از نوجوانان بین ۱۲ تا ۱۷ سال حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده اند، در حالی که ۸۸.۲ درصد دو دوز دریافت کرده اند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

نه − 6 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!