یک استیک جانانه در پرایم

توریست مالزی- پرایم قطعا انتخاب بسیار مناسبی برای طرفداران گوشت است. درهتل له مریدین (Le Meridien)، این خانه استیک بسیار محبوب درکوالالامپور، از سال ۲۰۰۴ شروع به کارکرده و...
توریست مالزی- پرایم قطعا انتخاب بسیار مناسبی برای طرفداران گوشت است. درهتل له مریدین (Le Meridien)، این خانه استیک بسیار محبوب درکوالالامپور، از سال ۲۰۰۴ شروع به کارکرده و مدعی عرضه‌ی بهترین گوشت درشهراست. این مجموعه برنده جوایز متعدد غذا در مالزی بوده است.

پرایم به راحتی یکی از رستوران های رمانتیک شهربه دلیل ظرافت و زیبایی در طراحی داخلی و یک انتخاب مناسب برای یک شامی در نور شمع و منویی که همه‌ی غذاهایش سخاوتمندانه سرو می شوند.

موقعیت مکانی رستوران دقیقا کنار ایستگاه KL Sentral واقع شده که به آسانی قابل دسترسی است.

طراحی داخلی این رستوران بسیار ساده و شیک و فریبنده است. قفسه های چوبی تیره شراب، صندلی های پشت بلند راحتی، کف پوش چوبی براق و آثار هنری مدرن اینجا را به یک رستوران اروپایی تبدیل کرده است. نیازی به گفتن نیست که وعده های غذایی با یک انتخاب عالی از شراب سرو می شود.

منوی غذا درپرایم فقط شامل استیک نیست بلکه غذاهای وسترن کلاسیک مانند صدف دریایی، سالاد سزاروغیره نیزوجود دارد. با این حال استیک های بی نظیر رستوران شایسته ستاره صورتحساب است که با گرماژ مشخص و با توضیحات کامل کارکنان رستوران و از گوشت حلال سرو می شود.

اگربه دنبال کباب دنده هستید، پیشنهاد می کنیم ابتدا کباب دنده مخصوص ریب که با سس قارچ سرومی شود را امتحان کنید. تمام غذاهای ستاره داری  که ازگوشت گاو درست شده اند، با یک سیب زمینی سرخ شده، قارچ خامه ای و مارچوبه سبز وحشی سرو می شوند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

نوزده + 20 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!