آیا تا به حال طعم نان پنجابی را امتحان کرده اید؟

توریست مالزی- در این مطلب با رستوران Big Singh Chapati که عرضه کننده غذاهای سبک پنجاب هند است، آشنا میشویم . به منظور اینکه واقعا دریابید رستوران Big Singh Chapati...
توریست مالزی- در این مطلب با رستوران Big Singh Chapati که عرضه کننده غذاهای سبک پنجاب هند است، آشنا میشویم . به منظور اینکه واقعا دریابید رستوران Big Singh Chapati چه غذایی عرضه می کند، بهتر است با یک پرس از غذای aloo prontha به قیمت ۵ رینگیت شروع کنید. این غذا در اصل نانی است که از آرد گندم پخته شده و سپس داخل آن با سیب زمینی های تند و پیاز پر می شود. این غذای مخصوص aloo prontha در رستوران Big Singh  از سایر نان ها پر فروش تر است.

شما می توانید نان های دیگری را امتحان کنید از قبیل mooli prontha به قیمت ۵ رینگیت که با تربچه سفید پر می شود  ( اما کمی بیش از حد شور است) و غذای محبوب همیشگی، نان پنیر که نازک است و نیاز به کمی جویدن دارد و داخل آن مقدار بسیاری پنیر دارد.

برای خوردن غذایی که کمی متفاوت باشد، مرغ patiala را امتحان کنید. این غذای مخصوص سرآشپز در این منطقه است و بعید است که این غذا را جای دیگری پیدا کنید. این غذا متشکل از گوشت مرغ بی استخوان و املت است که روی آن با سسی از گوشت مرغ خردشده پوشانده شده است. این مدل غذا ترکیبی بسیار خوب و کمی تند است که پر از املت چرب، مرغ ترد و مقدار اندکی برگ گشنیز تازه است. همچنین این غذا بسیار پرحجم است، بنابراین در مورد این موضوع از پیش آگاه باشید.

آدرس رستوران : Big Singh Chapati, 41 SS15/5A, Subang Jaya, Selangor

منبع: استار ۲

پاسخی ارسال کنید

*

*

دو + 9 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

  • توریست مالزی – ساراواک ایالتی سرسبز و زیبا در کشور مالزی می باشد که به آن سرزمین منقار شاخی...
  • توریست مالزی – پنانگ از زیباترین و معروف‌ترین شهرهای مالزی به شمار می‌رود. در این موزه، شاهد نگاهی عمیق...
  • رستوران و بار Botanica+Co را می توان با بهترین توصیف, یک فضای پر از نور و دو درخت فیکوس...
  • توریست مالزی – این معبد در یک تپه سنگ آهکی در ایپوه قرار دارد. این معبد هم از نظر...
^
error: Content is protected !!