از بیکاری تا کسب در آمد عالی با فروش پیراشکی شیر

توریست مالزی – یک زوج که به دلیل همه گیری کووید – ۱۹ کار خود را در کارخانه از دست داده بودند، اکنون مبالغ ۵ رقمی با فروش پیراشکی...
توریست مالزی – یک زوج که به دلیل همه گیری کووید – ۱۹ کار خود را در کارخانه از دست داده بودند، اکنون مبالغ ۵ رقمی با فروش پیراشکی شیر کنار جاده پنانگ کسب می کنند.

به گزارش استار، نور فراهانه ، ۲۳ ساله ، گفت: رویای ما این بود که تجارت خود را اداره کنیم اما هرگز انتظار نداشتیم که چنین پاسخ خوبی بگیریم. او به همراه همسرش مهد نذرهیل، ۲۷ ساله، از ژوئیه سال گذشته در غرفه Jalan Tenggiri ، Seberang Jaya مشغول فعالیت هستند. نور فراهانه گفت که آنها پس از ترک کار در بخش تولید در فوریه سال گذشته، فروش پیراشکی شیر را از خانه آغاز کردند.

وی گفت: در ابتدا، ما فقط سفارشات را برای تحویل در منازل آماده می کردیم، اما با شروع کار، تصمیم گرفتیم یک غرفه باز کنیم و به ده ها فروشنده دیگر در Seberang Jaya پیوستیم.

دونات های آنها بر خلاف نمونه های معمول روکش قند ندارد. دستورالعمل کاملاً محافظت شده آنها که شامل اختلاط شیر با پوشش قند کرچک است، از مادرشوهر نور فراهانا که در بینتولو، ساراواک زندگی می کند، به ارث رسیده است.

وی گفت: ما برای دونات هایمان از آرد گندم استفاده نمی کنیم وبه همین دلیل در تمام طول روز نرم و لطیف می مانند. به دلیل تجارت بهتر اکنون، محد نذرهیل مجبور است قبل از فروش دونات در ظهر، صبح ها ورز دادن خمیر را شروع کند. این زوج هر روز حدود ۳۲ کیلوگرم دونات می فروشند. قیمت دونات ها برای چهار قطعه ۲ رینگت است. آنها پنج کارگر استخدام کردند تا بتوانند جوابگوی مشتریان باشند، و در حال برنامه ریزی برای گشایش دو شعبه دیگر هستند.

وی گفت: امیدوارم که داستان ما بتواند الهام بخش کسانی باشد که در حین مقررات منع آمد و شد کار خود را از دست داده اند. ما رویای خود را برآورده کردیم و همه را به مثبت بودن تشویق می کنیم.

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهارده + یک =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!