بازار آخر هفته سنترال مارکت (Central Market)

توریست مالزی – هیجان در بازار مرکزی کوالالامپور هرگز متوقف نمی‌شود، زیرا آخر هر هفته به یک بازار پر جنب و جوش و مملو از مجموعه‌ای از فروشندگان محلی...
توریست مالزی – هیجان در بازار مرکزی کوالالامپور هرگز متوقف نمی‌شود، زیرا آخر هر هفته به یک بازار پر جنب و جوش و مملو از مجموعه‌ای از فروشندگان محلی تبدیل می‌شود و گنجینه‌ای از هدایای جالب، میان‌وعده‌های خوشمزه و خاطرات شاد را نوید می‌دهد.

این بازار که برای مردم محلی به پاسار سنی معروف است، بیش از ۳۵۰ مغازه خرده فروشی کالاهای سنتی، کلکسیون های هنری، صنایع دستی محلی و غیره را در خود جای داده است و دارای سه منطقه – Lorong Melayu، Lorong Cina و Lorong India است. با گشت و گذار در مغازه ها فرهنگ ها و میراث های مختلف را تجربه کنید. همچنین می‌توانید سوغاتی‌های منحصر به‌ فردی مانند مروارید بورنئو، Wau Bulan (بادبادک سنتی مالایی) و Batik باتیک خریداری کنید. وقتی گرسنه هستید، سعی کنید غذاهای محلی مانند ناسی کندر nasi kandar، گورنگ پیسانگ goreng pisang یا آیس کاچانگ ais kacang را برای افزایش انرژی مورد نیاز از دست ندهید.

بازار همچنین در چند قدمی خیابان پتالینگ قرار دارد. پس از آن، قدم زدن در خیابان های شلوغ پاسارسنی و خیابان پتالینگ خالی از هیجان و سرگرمی نخواهد بود.

Address: Lot 3.04-3.06, 06, Jalan Hang Kasturi, City Centre, 50050 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur


Operating Hours: Open daily (10 am – ۸ pm)


پاسخی ارسال کنید

*

*

3 × 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!