بازگشایی مرز مالزی و سنگاپور با خط ویژه KLIA-Changi از ۲۹ نوامبر

توریست مالزی – مالزی و سنگاپور مرز مشترک خود را پس از بیش از یک سال با یک خط ویژه سفر واکسینه شده ها (VTL) بین فرودگاه بین المللی...
توریست مالزی – مالزی و سنگاپور مرز مشترک خود را پس از بیش از یک سال با یک خط ویژه سفر واکسینه شده ها (VTL) بین فرودگاه بین المللی کوالالامپور و فرودگاه چانگی از ۲۹ نوامبر بازگشایی خواهند کرد.

به گزارش استار، با توجه به پیشرفت قابل توجهی که هر دو کشور در واکسیناسیون جمعیت خود و مدیریت بیماری همه گیر کووید-۱۹ داشته اند، نخست وزیران توافق کردند که از سرگیری تدریجی سفرهای فرامرزی بین هر دو کشور شیوه ای ایمن است.

نخست وزیر داتوک سری اسماعیل صبری و همتای سنگاپوری لی هسین لونگ در بیانیه ای مشترک روز دوشنبه (۸ نوامبر) اعلام کردند: مالزی و سنگاپور از ۲۹ نوامبر یک VTL بین فرودگاه چانگی و فرودگاه بین المللی کوالالامپور راه اندازی خواهند کرد. دو نخست وزیر دریافتند که کووید-۱۹ ارتباطات مردمی بین دو کشور را مختل کرده و خانواده ها را برای چندین ماه از هم جدا کرده است.

تحت VTL، مسافران کاملاً واکسینه شده می توانند بین سنگاپور و مالزی سفر کنند و به جای قرنطینه یا قرنطینه خانگی، تحت آزمایشات کووید-۱۹ قرار گیرند. مرزهای دو کشور از ۱۸ مارس ۲۰۲۰ بسته شده است

پاسخی ارسال کنید

*

*

4 × دو =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!