بهترین برنامه های ویرایش ویدیو برای تازه‌کارها و آماتورها

توریست مالزی – اگر می‌خواهید به ویدیوهایتان جلوه‌ای حرفه‌ای و متفاوت ببخشید و هنوز آماتور هستید با معرفی بهترین برنامه ویرایش فیلم در سال ۲۰۲۱ همراه ما باشید. iMyFone...
توریست مالزی – اگر می‌خواهید به ویدیوهایتان جلوه‌ای حرفه‌ای و متفاوت ببخشید و هنوز آماتور هستید با معرفی بهترین برنامه ویرایش فیلم در سال ۲۰۲۱ همراه ما باشید.

iMyFone Filme
نرم افزار iMyFone Filme افزودن افکت‌های مختلف به صورت رایگان را به فیلمتان امکان‌پذیر می‌کند. یکی از مزایای بزرگ این برنامه راحتی کار با آن حتی برای افراد تازه‌کار بوده و در حقیقت هر کسی می‌تواند با آن تعامل داشته باشد. این موضوع باعث می‌شود تا Filme برای کسانی که تا به حال با برنامه های ادیت ویدیو کار نکرده‌اند هم مناسب باشد و فیلم‌هایشان را به کمک افکت‌ها جذاب‌تر کنند.

این برنامه بیش از ۱۰۰ افکت مخصوص در نسخه رایگان دارد که بسیار بیشتر از نیازهای یک کاربر تازه‌کار محسوب می‌شود. شما می‌توانید به راحتی در پس زمینه افکت‌ها را اعمال کنید یا تصویر اشیا مختلفی را روی ویدیو به نمایش بگذارید. این اشیا می‌توانند درخت، اموجی یا حتی سگ باشند که تنها با چند کلیک به ویدیو اضافه می‌شوند. برای اضافه کردن هر مورد تنها کافیست روی آن کلیک کنید و سپس می‌توانید ابعاد و موقعیت آن را به دلخواه تغییر دهید.

برخی از افکت‌های محبوب Filme شامل موارد زیر هستند:
اموجی‌ها (خنده، سوال، گریه، ناراحت و ..) – قلب – گل – درخت – حیوانات خانگی – لایک – Invert – SquareBlur – Pixels

ورژن رایگان برنامه Filme افکت‌های بسیار زیادی دارد اما اگر همچنان به دنبال افکت‌های بیشتر هستید، بایستی سطح کاربری‌تان را ارتقا دهید. فراموش نکنید که این برنامه تنها برای سیستم عامل ویندوز در دسترس بوده و نسخه macOS آن در آینده نزدیک منتشر خواهد شد.

Blender
بلندر دیگر برنامه ویرایش ویدیو بوده که کاملا رایگان است و هیچ‌کدام از سرویس‌هایش پولی نیستند. این برنامه جلوه‌های ویژه، انیمیشن، شبیه‌سازی، مدل‌سازی، رندرینگ و هرچه که برای ادیت یک فیلم نیاز است را در خود دارد و دست کاربر را برای ثبت خلاقیت‌هایش باز می‌گذارد. همچنین از قابلیت ترکیب تصاویر و ردیابی حرکتی نیز پشتیبانی می‌کند. شاید مهم‌ترین بخش بلندر فضای کاری سه بعدی‌اش باشد که در آن می‌توانید هرچیز که به ذهنتان خطور می‌کند را طراحی کنید. این برنامه برای تهیه فیلم، ویدیوهای کوتاه، ویدیوی معرفی و فیلم‌های انیمیشنی گزینه مناسبی به شمار می‌آید.تازه‌کارها با بلندر می‌توانند چیزهای جدید زیادی بیاموزند. ممکن است ظاهر برنامه کمی پیچیده و گیج‌کننده باشد اما خوشبختانه ویدیوهای آموزشی زیادی برای بلندر تولید شده‌اند. این ویدیوها روی وبسایت سازنده برنامه قرار داشته و می‌توانید به طور رایگان از آن استفاده کنید. ویدیوهای آموزشی بلندر روی سایر پلتفرم‌ها نیز قابل دسترسی بوده و می‌توانید از متدهای آموزشی آموزش‌دهندگان مختلف، نحوه کار با برنامه را فرا بگیرید.

بلندر برای پلتفرم‌های ویندوز، مک او اس و لینوکس قابل نصب و استفاده خواهد بود. دانلود و استفاده از آن کاملا رایگان بوده اما قبل از دانلود باید به مشخصات فنی مورد نیاز برنامه توجه کنید تا بتوانید به روانی آن را اجرا کنید.

پاسخی ارسال کنید

*

*

پانزده − چهارده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!