دیدار با زنبورعسل شاد (Happy Bee Farm Genting)

توریست مالزی – مزرعه زنبورعسل گنتینگ (Happy Bee Farm  Genting Highlands) یک تجربه بی نظیردرعین حال امن را به گردشگران ارایه می دهد. در این مزرعه، باغ پروانه‌ها، کافی...
توریست مالزی – مزرعه زنبورعسل گنتینگ (Happy Bee Farm  Genting Highlands) یک تجربه بی نظیردرعین حال امن را به گردشگران ارایه می دهد.

در این مزرعه، باغ پروانه‌ها، کافی شاپ وخرده فروشی‌هایی با قیمت مناسب که محصولاتی مانند گرده‌ی زنبور عسل، ژله سلطنتی، موم وعسل طبیعی را عرضه می کنند.شما همچنین می توانید از یک پنجره، نحوه کار زنبورها را از ساخت شانه‌های عسل تا جمع آوری گرده و شهد از گل‌ها را ببینید. یک زنبوردار با تجربه نیز در طول یکی ازاین عملیات ها، با جمع آوری عسل خام از زنبورها در حالی که توسط هزاران زنبور احاطه شده شما را شگفت زده خواهد کرد.

این مزرعه که یک مرکز آموزشی برای کسانی است که به دنبال اطلاعات بیشتردرمورد زنبورها هستند، دارای تابلوهای بزرگ از نمونه های زنبورعسل، زندگی زیست محیطی و شیوه‌های مختلف کندوسازی است.همچنین ایستگاه های یادگیری مجهزبه تصاویر، نمودارها و فایل های صوتی و تصویری از زندگی زنبورها و نقش آنها در محیط زیست هستند.

هزینه ورود روزانه به مزرعه زنبورعسل برای بزرگسالان ۲۰ رینگت و برای کودکان بین ۳ و ۱۲ ساله ۱۶ رینگت است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

1 × 4 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!