رستورانی با غذای مرگ و دسر قبر / چالش وحشتناک در یک رستوران

توریست مالزی – یک ساندویچی در انگلستان که بعد از مدت ها مغازه خود را دوباره بازگشایی کرده است ، چالش جدید و شوکه کننده ای را برای مشتریان...
توریست مالزی – یک ساندویچی در انگلستان که بعد از مدت ها مغازه خود را دوباره بازگشایی کرده است ، چالش جدید و شوکه کننده ای را برای مشتریان اجرا می‌کند.
به گزارش سلام نو،یک ساندویچی در کانتی دورام انگلستان اخیرا مغازه خود را مجددا بازگشایی کرد و این در حالی بود که در سال اخیر به دلیل آتش سوزی مغازه اش را تعمیر نکرده بود. ” George Pub and Grill ” گویا برای اینکه بتواند مشتریانی را به مغازه خود جذب کند، چالش جدید و شوکه کننده را اجرا کرد که با واکنش های مختلفی روبرو شد.
این غذا ۲۸.۹۵ پوند می باشد که نام آن بیگ بن شماره ۱۰ است که متشکل شده از ۱۰ برگر مزه دار شده و پنیر است که هر لایه با لایه گوشت مزه دار شده جدا شده بود. توصیف این ساندویچ واقعا خوشمزه می باشد و اما خوردن آن مرگبار!! علت مرگبار بودن این برگر وزن ۱.۵ کیلوگرمی به همراه ۱۲۰۰۰ کالری می باشد که این آمار و ارقام ۵ برابر یک برگر ساده است!
خوردن این میزان کالری و گوشت ممکن است منجر به مرگ شخص شود و به همین دلیل مالک این فست فودی، متعهد شد که ۵۰۰ پوند هزینه سنگ قبر را به افرادی که بیگ بن شماره ۱۰ را خورده باشند و سپس جانشان را از دست داده باشند، اختصاص خواهد داد.
به هر حال آقای کایل گیبسون وارد این چالش شد و این برگر بزرگ را تنها در ۲۱ دقیقه و ۵۶ ثانیه بخورد و این برگر را واقعا خوشمزه و بسیار با کیفیت خواند که خوردن آن بسیار لذت بخش است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

7 + 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!