روند بهبود مالزی از کرونا تا سال ۲۰۲۲ ادامه خواهد یافت

توریست مالزی – آمار وزارت بهداشت مالزی حاکی است که تا روز یکشنبه این هفته، بیش از دو میلیون و ۵۸۰ هزار تن از نوجوانان این کشور بطور کامل...
توریست مالزی – آمار وزارت بهداشت مالزی حاکی است که تا روز یکشنبه این هفته، بیش از دو میلیون و ۵۸۰ هزار تن از نوجوانان این کشور بطور کامل در برابر کرونا واکسینه شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از استار، تا روز یکشنبه ۸۲.۳ درصد از نوجوانان مالزی دُز کامل واکسن کرونا را دریافت کرده اند. در همین حال بیش از ۲۲ میلیون و ۳۹۰ هزار نفر از افراد بزرگسال دُز کامل واکسن را زده‌اند و ۹۷.۸ درصد از بزرگسالان حداقل یک دُز واکسن کووید-۱۹ را تزریق کرده اند.

روز یکشنبه در مالزی بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ نفر هم دُز اول واکسن، بیش از ۴ هزار نفر دُز دوم واکسن و بیش از ۲۹ هزار نفر هم دُز تقویتی را دریافت کردند و با این حساب تا کنون در این کشور ۵۱ میلیون و ۹۳۸ هزار و ۶۴۶ دُز واکسن مصرف شده است.

در همین حال موسسه تجاری “فیچ” روز جمعه در گزارشی خاطرنشان کرد: روند بهبود مالزی از کرونا تا سال ۲۰۲۲ ادامه خواهد یافت. اما تاکید کرد که واکسیناسیون بیشتر شرط لازم برای بهبود بیشتر اقتصادی در سال آینده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

یک × چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!