سرقت بیش از ۱۵۰ هزار رینگیت در بزرگراه سرمبان- کوالالامپور

توریست مالزی- در روز دوشنبه، ۱۲ دسامبر، از کارمند یک صرافی در بزرگراه سرمبان-کوالالامپور بیش از ۱۵۰ هزار رینگیت، ارز خارجی سرقت شد. مظنونان به نظر مالزیایی هستند. احمد زفیر...
توریست مالزی- در روز دوشنبه، ۱۲ دسامبر، از کارمند یک صرافی در بزرگراه سرمبان-کوالالامپور بیش از ۱۵۰ هزار رینگیت، ارز خارجی سرقت شد. مظنونان به نظر مالزیایی هستند.

احمد زفیر یوسف، معاون پلیس منطقه کنجگ گفت، این حادثه در ساعت ۶ عصر زمانی که کارمند ۲۰ ساله صرافی نزدیک بوکیت بینتانگ، مغازه را با ارز خارجی معادل ۱۵۲,۲۵۰ رینگیت ترک کرده است، رخ داد.

او با موتور سیکلتش در حال رفتن به مرکز خرید در بندر بارو بنگی بود  که توسط دو مرد مسلح به چاقو و تبر مورد حمله قرار گرفت. افراد مسلح سعی کردند موتور سیکلت کارمند صرافی را خاموش کنند ولی موفق نشدند و در این هنگام، دو مرد دیگر سوار بر موتور سیکلت به او نزدیک شدند و کیسه پر از پول را از دست او قاپیدند.

قربانی که دچار مصدومیت جزئی شده است، نتوانسته به خوبی و دقت پلاک هر دو موتور سیکلت را ببیند. این مورد به عنوان سرقت مسلحانه طبقه بندی شده است. کسانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند می توانند از طریق خط تلفن ۰۳۲۰۵۲۹۹۹۹، مراتب را به پلیس اطلاع دهند یا به نزدیکترین ایستگاه پلیس مراجعه کنند.

منبع: استار

پاسخی ارسال کنید

*

*

نوزده − ده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!