سومین سوپر مارکت KK با کوکتل مولوتف مورد حمله قرار گرفت

توریست مالزی – یک سوپر مارکت KK در کوچینگ با کوکتل مولوتف مورد حمله قرار گرفت که سومین حمله به فروشگاه های زنجیره ای kk است. به گزارش استار،...
توریست مالزی – یک سوپر مارکت KK در کوچینگ با کوکتل مولوتف مورد حمله قرار گرفت که سومین حمله به فروشگاه های زنجیره ای kk است.

به گزارش استار، رییس پلیس کوچینگ گفت: حمله روز یکشنبه (۳۱ مارچ) رخ داد که توسط مردی که در آنجا کار می کرد گزارش شد.

وی گفت: یک بطری شیشه‌ای پر از نفت سفید به سمت مغازه پرتاب شد. پلیس در حال تعقیب متهم است و این پرونده به عنوان شرارت با آتش در حال بررسی است. وی همچنین خواستار خویشتن داری همه طرف ها شد تا این پرونده روند قانونی خود را طی کند. این سومین حمله به فروشگاه های KK Super Mart در سراسر کشور است. اولین حادثه در Bidor، Tapah در ۲۶ مارچ و دومی در Sungai Isap، Kuantan در ۲۹ مارچ بود.

موسس و مدیر اجرایی فروشگاه‌های زنجیره‌ای KK همراه با همسرش به فروش جوراب‌هایی با نوشته “الله” در یکی از فروشگاه‌های KK متهم شدند. این دو در دادگاه بر اساس بند ۲۹۸ قانون مجازات به “اقدام عمدی برای آسیب رساندن به احساسات مذهبی مسلمانان مالزی” متهم شدند. آنان در دادگاه اعلام کردند که بی‌گناهند. در حال حاضر این زوج با وثیقه ده هزار رینگتی آزاد شده و منتظر رای نهایی در تاریخ ۲۹ اپریل هستند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

8 + 12 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!