شش خوشه جدید شناسایی شد

توریست مالزی – شش خوشه جدید از جمله خوشه Tropicana در سلانگور در کشور شناسایی شده است. به گزارش استار، مدیر کل وزارت بهداشت و سلامت گفت: شش خوشه...
توریست مالزی – شش خوشه جدید از جمله خوشه Tropicana در سلانگور در کشور شناسایی شده است.

به گزارش استار، مدیر کل وزارت بهداشت و سلامت گفت: شش خوشه جدید، کوالالامپور (دو خوشه) صباح، سلانگور، جوهور و پوتراجایا هر کدام (یک خوشه) شناسایی شده است.

دکتر نورهشام گفت: خوشه Tropicana در پتالینگ، سلانگور شامل یک نفر که آزمایش ویروس در طی آزمایش غربالگری منطقه ای با ریسک بالا (صباح) در ۲ اکتبر شخیص داده شد. این فرد در بیمارستان سونگای بلو بستری شده است. در مجموع ۱۴۷ نفر مورد آزمایش قرار گرفتند که در آنها ۱۴ مورد مثبت، ۱۰۵ تست منفی و ۲۸ نفر دیگر هنوز منتظر نتایج خود هستند.

پیش از این اعلام شده بود که ۲۳ کارمند داخلی و خارجی Tropicana Golf and Country Resort از نظر کووید – ۱۹ مثبت هستند.

دکتر نور هشام گفت که خوشه Bah Kasturi در مناطق Seremban ، Negri Sembilan ، Cheras و Putrajaya و همچنین در Klang ، Petaling ، Hulu Langat ، Gombak و Kuala Langat در سلانگور شناسایی شده است.نفر اول این خوشه از غربالگری پر خطر صباح در ۱۳ سپتامبر شناسایی شد و در بیمارستان Tuanku Jaafar در نگری سمبیلان بستری شده است. در مجموع ۳۰۵ فرد مورد بررسی قرار گرفتند که در آنها ۱۸ مورد مثبت، ۲۷۷ آزمایش منفی و ۱۰ نفر دیگر منتظر نتایج خود هستند.

در خوشه ای که در چراس کشف شد، خوشه Bah Perdana لقب گرفته است، این مورد از غربالگری منطقه ای با خطر بالا (صباح) در ۲۸ سپتامبر شناسایی شده است، بیمار در بیمارستان سونگای بلو بستری شده. از این خوشه، ۲۲ نفر آزمایش شده اند که ۹ مورد مثبت و ۱۳ نفر دیگر هنوز منتظر نتیجه خود هستند.

در زیر خوشه بایدوری، در هولو لانگات، سلانگور و در چراس، پس از انجام آزمایش قبل از جراحی در ۷ اکتبر، تشخیص کووید مثبت داده شد. در مجموع ۳۹ فرد مورد بررسی قرار گرفتند که در آنها ۱۸ مورد مثبت، ۱۲ نفر منفی و ۹ نفر دیگر منتظر نتایج خود هستند.

در صباح، خوشه Kolong شناسایی شد. نفر شاخص در این خوشه در طی غربالگری در ۷ اکتبر شناسایی شد و بیمار در بیمارستان لاهاد داتو بستری شد. ۹۲ نفر مورد آزمایش قرار گرفتند، ۸ مورد مثبت، ۸۱ نفر منفی، سه نفر دیگر منتظر نتیجه هستند.

خوشه Rinting ، در Melaka مرکزی و Johor Baru شناسایی شده است. مورد ابتلا به این خوشه در طی غربالگری محل کار در ۷ اکتبر مشخص شد و بیمار در بیمارستان ملاکا بستری است، هشت نفر مثبت، ۹۷ نفر منفی و ۵۷ نفر دیگر هنوز منتظر نتایج خود هستند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

نوزده − سه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!