مراقب ویروس جدید توییتر باشید / ورود زیر ۱۳ ساله ها ممنوع!

توریست مالزی – توییتر به ویروسی جدید آلوده شده که با فریب کاربران باعث می شود حساب های کاربری آنان قفل شود. این ویروس با سال و ماه تولد...
توریست مالزی – توییتر به ویروسی جدید آلوده شده که با فریب کاربران باعث می شود حساب های کاربری آنان قفل شود. این ویروس با سال و ماه تولد شما سر و کار دارد.
به گزارش انتخاب، بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی با مشکلی رایج سر و کار دارند؛ “فریب خوردن از تبلیغاتی جعلی”. اکنون یکی از بزرگ ترین و عجیب ترین فریب های توییتر در سال ۲۰۱۹ با یک تغییر در تاریخ تولد در پلتفرم این شبکه اجتماعی توسط کاربران همراه شده است.
توییتر هشدار می دهد که کاربران نباید فریب یک آگهی را بخورند که به آنان می گوید تاریخ تولد خود را در حساب کاربری خود تغییر دهند چرا که این تغییر باعث می شود حساب کاربری افراد قفل شود.
این اعلان کلاهبرداری از روز دوشنبه رو به گسترش است و به کاربران وعده می دهد که در صورتی که تاریخ تولد خود را تغییر دهند دارای حساب کاربری رنگارنگ می شوند. اما محدوده مورد نظر تغییر این سال تولد به ۲۰۰۷ باز می گردد. درواقع این ویروس از کاربر می خواهد سال تولد خود را به ۲۰۰۷ تغییر دهد.
جالب است بدانید تا این لحظه این ویروس توسط بیش از ۱۳ هزار نفر باز نشر شده است. افرادی که تصور می کنند با تغییر سال تولدشان توییتر تغییر رنگ می دهد. اما در این میان تنها چیزی که تغییر می کند رنگ چهره کاربران است که از خشم قرمز می شوند چرا که قوانین توییتر حضور فراد زیر ۱۳ سال را در این پلتفرم ممنوع کرده است.
توییتر هشدار داد که اگر شما سال تولد خود را به ۲۰۰۷ تغییر دهید، این کار شما را ۱۲ ساله می کند و در نتیجه حساب کاربری شما قفل می شود. شرکت توییتر در جریان یک اعلان در پلتفرم خود گفت: “ما ابتدا شاهد یک شوخی بودیم که مردم را به تغییر تولد توییتر خود در سال ۲۰۰۷ برای باز کردن طرح های رنگ جدید ترغیب می کرد اما لطفا این کار را نکنید. چرا که اگر سن شما به زیر ۱۳ سال سن برسد حسابتان قفل می شود.”

پاسخی ارسال کنید

*

*

نه − 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!