همسر سابق پادشاه مالزی فیلم عروسی و فیلم کودکشان را منتشر کرد _ فیلم

توریست مالزی – . پادشاه در این فیلم قول می دهد ‘همسر خوبی’ باشد و ‘او را برای همیشه دوست داشته باشد’. MailOnline ،فیلم هایی از عروسی باشکوه سلطان...
توریست مالزی – . پادشاه در این فیلم قول می دهد ‘همسر خوبی’ باشد و ‘او را برای همیشه دوست داشته باشد’.

MailOnline ،فیلم هایی از عروسی باشکوه سلطان محمد پنجم و عروس جوانش منتشر شد. در این فیلم عروس جوان و پادشاه خوشحال و آرام به نظر می رسند. اما پادشاه از پخش جزئیات ازدواجش خشمگین است.

تنها چندماه پس از این مراسم، پادشاه سابق مالزی با استفاده از سخت ترین روش طلاق اسلامی به نام Triple Talaq ازدواج خود را با اکسانا به پایان رساند. این زوج از زمان جدایی، در مورد پدر بودن پسر کوچک اکسانا، لئون اختلاف نظر دارند. 

 

 

 

 

 

 

 

 

در این ویدئو ، سلطان محمد ثروتمند از کلانتان، ۵۰ ساله، با عروس فریبنده خود اکسانا ووودینا، ۲۷ ساله، ملکه زیبایی سابق مسکو، که در آن زمان سه ماه باردار بود، عهد بست که همسر خوبی باشد و او را در ‘خوشبختی و غم و اندوه’ دوست داشته باشد، پادشاه آن زمان در مقابل ۱۲۰ میهمان به او می گوید: ‘از شما خرگوش ممنونم.’ 

 

 

 

 

 

 

 

در فیلم اکسانا قول می دهد که همسر خوبی برای سلطان باشد و او را برای همیشه دوست داشته باشید. ‘شما کرولیک من هستید – آرزو می کنم مثل همه افراد دیگری که ازدواج می کنند در کنار هم شاد باشیم.’ 

 

 

 

 

 

 

 

 

اکسانا در این فیلم قول می دهد: که همسر خوبی برای شما و مادر خوبی برای فرزندان آینده خود باشم ‘ و من قول می دهم که در شادی و غم دوستت داشته باشم و در کنار تو باشم.’ سپس این زوج را نشان می دهد که در حال رقصیدن و بوسیدن با موسیقی All of Me هستند. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این جشن عروسی در مسکو پنج ماه پس از عروسی اسلامی آنها در مالزی اتفاق افتاد، اما این رویداد به یک نقطه اصلی اختلاف بین این زوج تبدیل شد چرا که پادشاه می خواست جزییات این عروسی فاش نشود. 

 

 

 

 

 

 

 

 

بعضی از افراد نزدیک به پادشاه دو دلیل برای این جدایی آورده اند. یکی از خشم پادشاه وقتی که رکسانا خواست جزئیاتی درباره این عروسی را منتشر کرد و دیگر آن که وقتی پنج سال قبل اکسانا در یک برنامه تلویزیونی شرکت کرده بود، و ادعا شده که وی در یک استخر در مکزیک با یک شرکت کننده مرد رابطه جنسی برقرار کرده بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ا کسانا از سلطان خواسته است که در مورد اختلاف خود به توافق دوستانه برسند و جنگ خود را پایان دهد. وی گفت جزییات بیشتری در این عروسی هست که تاکنون فاش نشده است.

در همین حال ، پرونده ای که توسط MailOnline مشاهده شده است نشان می دهد که سلطان پس از حاملگی اوکسانا خوشحال شد. اما بعد از آن گفته است که این کودک می تواندمتعلق به هر مرد آسیایی باشد. پادشاه در سپتامبر ۲۰۱۸ ، فرزند متولد نشده را ‘کودک ما’ توصیف کرد. وی در مورد اخبار مربوط به بارداری اکسانا ، گفت: ‘من بسیار خوشحالم’ ، و خود را ‘پدر فرزند شما’ توصیف کرد. او می خواست فرزندشان وارث سلطنتش شود. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اکسانا اصرار دارد که او فرزند سلطان است که در طی یک سال ازدواجشان متولد شده است – اما شوهر سابق وی می گوید این کودک می تواند شبیه هر مرد آسیایی باشد.

اکسانا در فیلم گفت: ‘خداوند ما را در کنار هم قرار داده است تا فرزند شما بتواند از کلانتان مراقبت کند.’ با این حال ، ماه گذشته سلطان از طریق وکیل خود به ملکه زیبایی روسی گفته بود که کودک وارث او نیست.

هم اکنون اکسانا خواستار خانه ای ۸ میلیون پوندی در لندن و همچنین ۱.۲ میلیون پوندی در مسکو و مستمری ۲۴۰۰۰ پوندی در ماه شد. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سلطان بسته ای را به ارزش حدود ۲۷۵،۰۰۰ پوند ارائه داده است، اما این امر به رشد فرزند اوکسانا وابسته است که طبق موازین مسلمانان (سنی) بزرگ شود و همچنین قولی مبنی بر این که این پسر و مادرش نباید با وی تماس بگیرند.

اکسانا گفته است که پیشنهاد وی برای آزمایش DNA باز است، در حالی که وکیل سلطان ادعا می کنند که او دو بار پس از تولد نوزاد از چنین اقدامی امتناع ورزید.

اکسانا ادعا کرده است که کودک ‘مانند پدرش به نظر می رسد’ در حالی که یک منبع سلطنتی گفت سلطان محمد احساس نمی کند (لئون) مانند او است’. او گفته است که ازدواج با او بزرگترین اشتباه زندگی او بوده است.

در حالی که اکسا نا از او خواسته است تا برای بزرگ کردن فرزند شان با هم همکاری کنند.

برای دیدن فیلم ها به لینک زیر مراجعه نمایید.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7672437/Cringe-worthy-video-emerges-ex-King-Malaysias-Moscow-wedding-Russian-beauty-queen.html#v-8722033777723195812

پاسخی ارسال کنید

*

*

2 × یک =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!