گنتینگ هایلند (Genting Highlands)

Genting Highlands شهرکی واقع در بلندی های رشته کوه های تیتیوانگسا است.
The Genting Highlandsشهرکی واقع در بلندی های رشته کوه های تیتیوانگسا است که در واقع مجموعه ای از واحدهای تفریحی و سرگرمی به شمار میرود.. اگر فقط ۵۲ کیلومتر از کوالالامپور به سمت شمال برانید به بلندی های خنک و دلنشین گنتینگ خواهید رسید.

بلندی های پوشیده در مه گنتینگ تنها مکانی در مالزی است که قمار در آن آزاد و قانونی می باشد. قمارخانه lavish که بزرگ ترین شعبه آن در مونت کارلوست، قمارخانه شبانه روزی است که هم مهجز به آخرین بازی های بین المللی و هم چینی می باشد.

علاوه بر قمارخانه lavish در ارتفاعات گنتینگ بزرگ ترین شهربازی مالزی قرار دارد. شهربازی گنتینگ شامل دو مجموعه سرپوشیده و سرباز محالی مناسبی برای تفریح پیر و جوان است.

علاوه بر این ها تالارهای مجموعه گنتینگ به طور معمول در روزهای آخر هفته پذیرایی گروه های هنری و خوانندگان است. اگر به چنین برنامه های علاقه مند هستید قبل از سوار از کم و کیف آن با مراجعه به سایت گنتینگ مطلع شوید.

برای رسیدن به این مجموعه توصیه می کنیم از تله کابین طولانی و بی نظیر آن استفاده کنید. اگر با اتوبوس سفر کنید اتوبوس ها به طور خودکار در ایستگاه تله کابین توقف کرده و شما می توانید با سوار شدن به آن از دیدن زیبایی های اطراف لذت ببرید.

البته اگر با اتوبوس سفر کنید و یا ماشین تان را در پارکینگ تله کابین پارک کرده و با آن به بلندی های گنتینگ بروید برخی از زیبایی های مسیر نظیر معبد بزرگ Chin Swee Caves Templeکه بین ایرانیان به معبد بهشت و جهنم معروف است را از دست خواهید داد. این معبد حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه پایین تر از پارک می باشد.

در انتها بد نیست بدانید صاحب مجموعه گنتینگ خانم Lee Kim Hua سومین فرد ثروتمند مالزی است.

GentingHighlands_01b (1)Genting_Highland_Malaysia_(13)genting-outdoor-theme-parkgenting

یک یادداشت

پاسخی ارسال کنید

*

*

سیزده + شانزده =

 • علی
  ۶ فروردین ۱۳۹۵ at ۱۵:۵۸

  شهربازی اش یک سال است که تعطیل شده و تا دو سال دیگر هم شهربازی جدید ساخته نمی شود.

  پاسخی ارسال کنید
 • آخرین اخبار

  زیر آسمان کوالالامپور

  ^
  error: Content is protected !!