یک روز ارگانیک در مزرعه Titi Eco Farm

توریست مالزی – یک روز دوراز شلوغی شهر بیرون بروید و در محیط آرام مزرعه ارگانیک تی تی اکو فارم (Titi Eco Farm) از زندگی لذت ببرید. در مورد...
توریست مالزی – یک روز دوراز شلوغی شهر بیرون بروید و در محیط آرام مزرعه ارگانیک تی تی اکو فارم (Titi Eco Farm) از زندگی لذت ببرید. در مورد زندگی درمزرعه یاد بگیرید، ازپرورش یافتن میوه‌ها و سبزیجات تا غذا دادن به حیوانات اهلی مانند بز و خرگوش لذت ببرید. می توانید یک وعده غذای ارگانیک صرف کنید و از محیط پیرامون و آرامش طبیعت انرژی بگیرید.این مزرعه ۳۰۵ متر بالاتر از سطح دریا واقع شده و گواهی مزرعه ارگانیک را دارد. تی تی اکو فارم به دورازآلودگی‌ها و آفت‌کش‌های شهردر دامن طبیعت است.

پیاده روی در خطه ای سرسبزاز میوه ها و سبزیجات، یادگیری در مورد رشد آنها و حتی گاها فرصتی برای برداشت برخی از محصولات می تواند روز شما را بسازد. همچنین فرصت دیدار و غذا دادن به بزها و خرگوش ها در مزرعه می تواند به آرامش بیشتر ما کمک کند.

علاوه بر اینها شما می توانید از زیباییهای بیشتر محیط استفاده کنید و از پل معلق مجموعه عبور کنید، تاب سواری کنید و یا در اطراف قدم بزنید. قبل ازرفتن به شهرفراموش نکنید حتما ازغذای سالم وارگانیک لذت ببرید.

Address: Lot 1706,, N27, 71600 Titi, Negeri Sembilan
Working Hours:
Thursday 2–۵PM
Friday 8:30AM–۵PM
Saturday 8:30AM–۵PM
Sunday 8:30AM–۲PM
Phone: 03-7874 8122


پاسخی ارسال کنید

*

*

هفده − هشت =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!