LaLaport، مرکز خرید میتسویی بوکیت بینتانگ افتتاح شد

توریست مالزی – Mitsui Fudosan Co Ltd، یک شرکت املاک مستقر در توکیو، به طور رسمی پارک خرید Mitsui Shopping Park LaLaport Bukit Bintang به اختصار LaLaport BBCC را...
توریست مالزی – Mitsui Fudosan Co Ltd، یک شرکت املاک مستقر در توکیو، به طور رسمی پارک خرید Mitsui Shopping Park LaLaport Bukit Bintang به اختصار LaLaport BBCC را برای عموم افتتاح کرد.

به گزارش نیواستریت تایمز، این مرکز خرید در پنج طبقه با بیش از ۷۸۵۰۰ متر مربع، اولین مرکز خرید لالاپورت میتسویی فودوسان در جنوب شرق آسیا است.

LaLaport BBCC یکی از بزرگترین مراکز خرید لالاپورت در جهان و دومین مرکز خرید از این نوع در خارج از ژاپن است که پس از افتتاح پارک خرید میتسویی لالاپورت شانگهای جینچیا در آوریل ۲۰۲۱ افتتاح شد. تنها در ژاپن ۱۶ مرکز خرید لالاپورت وجود دارد. LaLaport BBCC دارای مساحت کل ۱۳۳۰۰۰ متر مربع و تقریباً ۲۴۰۰ جای پارک است.

از این ماه حدود ۴۰۰ فروشگاه به صورت مرحله‌ای افتتاح خواهند شد، از جمله برندهای معروف ژاپنی مانند Nitori، Nojima، JONETZ، Don Don DOnki (ایکیای ژاپنی :Nitori)، و Coo&RIKU، بزرگترین فروشگاه حیوانات خانگی ژاپن با کافه گربه‌ها، Coo & Riku, Don Q, Matcha Eight, Zoff.

مستاجران دیگر عبارتند از Nitinagin&Co، اولین بازار شناور تایلندی سرپوشیده مالزی که غذاهای خیابانی و محصولات تایلندی ارائه می‌کند، BookXcess، ROLLERWA+، یک پیست اسکیت داخلی سرپوشیده کره‌ای، سینماهای Golden Screen، و MR DIY. فود کورت گاردن دیینگ، خیابان گورمت، و دپاچیکا مارکه از جمله سه فودکورت این مرکز خرید هستند.

لالاپورت BBCC دارای یک «باغ مرکزی روی پشت بام» به مساحت ۱۷۰۰ متر مربع با یک پله مسقف است که توسط فضای سبز احاطه شده است.
همچنین شامل یک «باغ مرکزی» به مساحت ۱۷۰۰ متر مربع است که شامل یک پله مسقف است که توسط فضای سبز احاطه شده است.

علاوه بر این، Zepp Kuala Lumpur’، یکی از سالن های کنسرت برجسته ژاپن، در منطقه ‘entertainment hub’ بلوک مجاور LaLaport BBCC افتتاح خواهد شد. این مرکز خرید قصد دارد رویدادها و کمپین های موسیقی منظمی را در این مرکز با همکاری Zepp برگزار کند که ۱۰ مرکز دیگر در ژاپن و تایوان را اداره می کند.

این اولین سالنZepp در مالزی خواهد بود. همچنین برنامه‌هایی برای همکاری با شرکای مجاور دیگر مانند ‘Malaysian Grand Bazaar’ که بر تخصص‌های محلی متمرکز است و همچنین سینمای گلدن اسکرین خواهد داشت.

به گفته مدیر عامل MFBBCC، کوهی کاواشیما، این مرکز در حال حاضر ۷۰ درصد اشغال شده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

10 − 6 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!