آکواریوم کوالالامپور (Aquaria KLCC)

آکواریوم کوالالامپور به عنوان یکی از مهمترین جذابیت های این شهر در محدوده این مرکز واقع شده است.
توریست مالزی – مرکز همایش های شهر کوالالامپور فضای قابل توجهی از بخش جنوبی KLCC را اشغال نموده است و آکواریوم کوالالامپور به عنوان یکی از مهمترین جذابیت های این شهر در محدوده این مرکز واقع شده است.

آسان ترین مسیر جهت رفتن به آکواریوم از طریق خیابان پینانگ است، اما همچنین می توانید از مسیر زیرگذر مخصوص عابرین که مرکز خرید Suria KLCC را به این محل ارتباط داده، استفاده نمایید (از آنجایی که ابتدای تونل در مرکز خرید چندان نمایان نیست، ممکن است برای یافتن مسیر نیاز باشد که از دیگران راهنمایی بخواهید).

آکواریوم دارای هزینه ورود بوده و از بخش های دیدنی آن می توان به آکواریوم تپه های دریایی اشاره کرد که دارای تنوع جالبی از شقایق های دریایی و مرجان ها به اشکال و رنگ های مختلف است و در بینندگان احساسی مشابه غواصی در آب های کم عمق سواحل جزایر استوایی را ایجاد می کند.

میگوهای کوچک سرخ رنگ با شاخک ها و پاهای سفید رنگ در این آکواریوم بسیار تماشایی هستند. همچنین در آکواریوم جنگل های پرباران یک جفت اردک ماهی غول پیکر آمازونی مربوط به آب های شیرین وجود دارند که طول هر یک از آنها دو متر می باشد.

بخش اصلی آکواریوم یک تونل شیشه ای زیرآبی است که بازدیدکنندگان با عبور از آن از آکواریوم اقیانوس زنده دیدن می کنند. این آکواریوم مملو از ببر کوسه هایی است با ظاهری ترسناک که تعداد زیادی از ماهی های کوچک تمیز کننده در اطراف آنها هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این آکواریوم و هزینه های آن به وب سایت
http://www.aquariaklcc.com مراجعه کنید.

aquariaklccAquariaaquaria1Aquaria-KLCC-Kuala-Lumpurkl-aquaria-klcc-01

 

پاسخی ارسال کنید

*

*

ده − 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!