“از شیر مارمولک تا صفحه الویس”

اگر از گشت و گذار در بازارهای اجناس قدیمی و عتیقه لذت ببرید، بازار مرکز Amcorp mall در یکی از مناطق مرکزی شهر کوالالامپور بهترین انتخاب است.
توریست مالزی – برای آنها که در مالزی زندگی می‌کنند به ویژه آنکه اگر پایتخت‌نشین باشند، این کشور همیشه جایی برای گشت و گذار فراهم می‌کند و یکشنبه بازار کوالالامپور یکی از این مکان‌هاست.

اگر از گشت و گذار در بازارهای اجناس قدیمی و عتیقه لذت ببرید، بازار مرکز Amcorp mall در یکی از مناطق مرکزی شهر کوالالامپور بهترین انتخاب است.

شنبه و یکشنبه بازار این مرکز خرید، فرصت خوبی است که ساعتی را در میان مردمانی که اجناس قدیمی و عتیقه، مجموعه‌های مختلف از سکه و اسکناس، ساعت، عکس، صفحه گرامافون، فیلم و کتاب‌های قدیمی گرفته تا اسباب بازی‌های نو و کهنه و حتی خوردنی‌های خانگی خود را برای عرضه به این مکان آورده‌اند، بگذرانید و شاید گاهی حس جمعه بازاری وطنی بیشتر بر شما غلبه کند آنجا که مجموعه‌ای از انگشترهای با نگین عقیق می‌بینید یا اتو ذغالی‌های قدیمی.

در کنار این‌ها هنرمندانی نیز آثار هنری خود را به نمایش گذارده‌اند تا مشتری خوش ذوقی پیدا شود و آن را با خود همراه ببرد.

قرار گرفتن این مرکز خرید در کنار دریاچه Taman jaya و یک مرکز ورزشی بزرگ موقعیت خوبی را برای آن فراهم کرده تا هر آخر هفته مردمان زیادی را به سوی خود بکشاند.

آخرهفته بازار Amcorp Mall هر هفته روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۰صبح تا ۶ بعد از ظهر برای علاقه‌مندان به هنر و خرید و تجربه برپاست.

No. 18, Jalan Persiaran Barat, Petaling Jaya

amcorp mall amcorp mall2 amcorpmall4

پاسخی ارسال کنید

*

*

هشت − شش =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!