از عموم مردم خواسته شده تا برنامه موبایل MyPublicInfoBanjir را نصب کنند

توریست مالزی: برنامه MyPublicInfoBanjir اطلاعات به روز رسانی شده در مورد هشدارهای سیل و آب و هوا در مالزی را ارائه می دهد. به گزارش استار، از عموم مردم...
توریست مالزی: برنامه MyPublicInfoBanjir اطلاعات به روز رسانی شده در مورد هشدارهای سیل و آب و هوا در مالزی را ارائه می دهد.

به گزارش استار، از عموم مردم خواسته شده، برنامه موبایل MyPublicInfoBanjir را بارگیری کنند تا در مورد آخرین وضعیت آب و هوا و سیل اطلاعات به روز داشته باشند تا در فصل موسمی بتوانند برای سفر خود برنامه ریزی ایمنی داشته باشند.

این برنامه به روزرسانی شده و سطح آب در رودخانه ها و سدها در هر ایالت و همچنین اطلاعات مربوط به بارندگی در منطقه را ارائه می دهد. در صورت بالا رفتن یا کاهش سطح آب، یک هشدار در آن منطقه خاص نشان داده می شود. همچنین کاربران می توانند در برخی از نقاط مورد علاقه برای اطلاعات مربوط به سیل یا هشدار آب و هوا کلیک کرده و به لیستی از تماس های اضطراری برای نیروهای امداد و نجات دسترسی پیدا کنند.

دبیرکل وزارت محیط زیست و آب، دکتر زینی گفت: این برنامه داده های ۱۵۰۰ منطقه در سراسر کشور را از طریق قرار دادن ایستگاه های تله متری هیدرولوژیکی جمع آوری می کند. ما می خواهیم که عموم مردم از این برنامه استفاده کنند زیرا داده های بسیار خاصی در مورد سیل به آنان ارایه می دهد. ما ایستگاه های دورسنجی هیدرولوژیکی بیشتری نصب خواهیم کرد تا جمع آوری اطلاعات در مورد سیلاب در مناطق بیشتری، به ویژه در مناطق روستایی امکان پذیر شود.

MyPublicInfoBanjir در تاریخ ۱۲ نوامبر سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد. برنامه MyPublicInfoBanjir در فروشگاه های برنامه های Google و Apple موجود است.

همچنین، کاربران می توانند برای دریافت آخرین اطلاعات مربوط به سیل، هشدارهای هواشناسی و همچنین نکاتی آموزشی درمورد گرفتار شدن در شرایط سیل، به وب سایت رسمی MyPublicInfoBanjir مراجعه کنند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج + هجده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!