اپلیکیشن GoCar Malaysia

توریست مالزی – استارت آپ های مالزیایی اقدام به ساخت برنامه ای کردند که افراد به هر دلیلی تمایل دارند در سفر به کوالالامپور راننده خودشان باشند، و هم...
توریست مالزی – استارت آپ های مالزیایی اقدام به ساخت برنامه ای کردند که افراد به هر دلیلی تمایل دارند در سفر به کوالالامپور راننده خودشان باشند، و هم با اجاره ی رورانه و آموزش های لازم، کیفیت کار و هزینه ی آن بسیار برایشان کمتر شود.
خیلی راحت می توانید با نصب این برنامه، ماشین مورد نظر خود را به صورت آنلاین انتخاب کرده و سپس با انجام یک سری تشریفات که آن هم در گوشی موبایلتان صورت می گیرد، به راحتی ماشین خود را داشته باشید.
از خوبی های این برنامه از سری اپلیکیشن های کاربردی کوالالامپور این است که به جز این که تنها لازم است که شما گواهینامه ی معتبر و بین المللی رانندگی داشته باشید، با استفاده از دفترچه ی راهنما و یا پستیبانی به شما آموزش هایی هم می دهند.
نصب و دانلود این برنامه بر روی همه ی گوشی های هوشمند رایگان و میسر است.
علاوه بر آن هم اگر این برنامه بر روی گوشی شما انجام نشد، از وب سایت آنلاین این برنامه نیز می توانید استفاده کنید و دقیقا همان استفاده ای را ببرید که در اپلیکیشن های کاربردی کوالالامپور در GoCar خواهید برد.

 

منبع: الی گشت

پاسخی ارسال کنید

*

*

2 × 4 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!