تا ژانویه سال آینده KTMB قطار بخار سنتی شروع به کار می کند

توریست مالزی – محمد سهیمی یاکوب، مدیر ارشد شرکت Keretapi Tanah Melayu Bhd (KTMB) گفت: یک قطار مسافربری که توسط یک لوکوموتیو بخار حمل می شود و دارای دیزاین...
توریست مالزی – محمد سهیمی یاکوب، مدیر ارشد شرکت Keretapi Tanah Melayu Bhd (KTMB) گفت: یک قطار مسافربری که توسط یک لوکوموتیو بخار حمل می شود و دارای دیزاین داخلی سنتی است، از ژانویه سال آینده شروع به کار خواهد کرد.

به گزارش نیواستریت تایمز، وی گفت: ابن قطار با نام Tourism Heritage Steam Locomotive Train با همکاری KTMB و Great Leisure Sdn Bhd است و هدف آن جذب گردشگران داخلی و خارجی برای لذت بردن از زیبایی طبیعت در طول خط راه آهن است.

وی بیان داشت: ما نوید یک تجربه منحصر به فرد را برای مسافران می دهیم تا از زیبایی ها و جاذبه های گردشگری جالب در طول خط راه آهن، به ویژه در مسیر جنگلی از Gemas، Negri Sembilan به Tumpat، Kelantan لذت ببرند.

داتوک ذوالفضلی عبدالله، مدیر عامل اوقات فراغت، گفت: در دکوراسیون داخلی واگن های مسافربری از صنایع دستی تولید شده توسط اساتید بومی استفاده می شود که در حال حاضر حدود ۷۰ درصد آن تکمیل شده است. صندلی‌های سرنشین دارای طرحی مفهومی هستند که از اسطوره‌های سرگرمی و مشهور کشور مانند تان سری پی راملی و سالوما الهام گرفته شده است.

مسافران نه تنها می توانند از این سرویس به عنوان وسیله ای برای حمل و نقل به مقاصد گردشگری استفاده کنند، بلکه از قطار به عنوان مکانی برای برگزاری هر رویدادی از جمله عروسی استفاده کنند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

13 − دوازده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!