توریستی ترین پل مالزی

توریست مالزی – پل “اسکای”-آسمان- لنکاوی به طول ۱۲۵ متر،-واقع در قله کوه “مات چینچانگ”،مالزی – پل کابلی پیاده روی است که در ارتفاع ۶۶۰ متری از سطح دریا...
توریست مالزی – پل “اسکای”-آسمان- لنکاوی به طول ۱۲۵ متر،-واقع در قله کوه “مات چینچانگ”،مالزی – پل کابلی پیاده روی است که در ارتفاع ۶۶۰ متری از سطح دریا واقع شده است. هرچند ظاهری ترسناک دارد اما از ایمنی بالایی برخوردار است. وجود دو ورودی مثلثی شکل بر روی پل استراحتگاهی است که عابران می توانند مناظره اطراف را بیشتر مشاهده کنند و از این طبیعت زیبا و همیشه سبز لذت ببرند.

در روی این پل شما زیبایی جنگل و آسمان را به خوبی احساس خواهید کرد و در بعضی مواقع این پل در مه سفیدی غرق می شود که شما به سختی چند قدمی خود را می توانید بینید و تمام این ها زیبایی هایی است که فقط می توانید روی این پل هوایی زیبا احساس کنید.

برای رسیدن به بالای پل و عبور از آن بازدیدکنندگان از ماشین های کابلی استفاده می کنند. در اطراف پل بلندیهای سبز و زیبای کوه “مات چینچانگ” ،چشم انداز آبشارهای “تلجا توجوح” و جزایر کوچک قابل دیدن است که بهترین فرصت را برای ثبت تصاویری ماندگار به عکاسان می دهد.

در ایستگاه ماشین های کابلی قبل از پل ،دکه های فروش سوغاتی و یادگاری، میزبان توریست ها هستند. گفتنی است هر بار در حدود ۲۵۰ نفر بازدیدکننده اجازه عبور دارند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

11 − 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!