جاذبه توریستی جدید در پوتراجایا

پایتخت ستادی مالزی از این پس جاذبه توریستی جدیدی خواهد داشت و علاقه‌مندان می‌توانند این شهر زیبا را از ارتفاع 500 فوتی تماشا کنند.
پایتخت ستادی مالزی از این پس جاذبه توریستی جدیدی خواهد داشت و علاقه‌مندان می‌توانند این شهر زیبا را از ارتفاع ۵۰۰ فوتی تماشا کنند.

شرکت MyBalloon Adveture جاذبه توریستی جدیدی به شهر پوتراجایا اضافه کرده است که در جریان آن مردم می‌توانند سوار بر بالون‌های گازی بر فراز این شهر زیبا پرواز کنند و از بخش‌های مختلف آن بازدید کنند.

برای استفاده از این جاذبه توریستی جدید باید به Monumen Alaf Baru واقع در Percinct 2 پوتراجایا (همان مکانی که همه ساله فستیوال بالون‌های داغ پوتراجایا در آن برگزار می‌شود) مراجعه کنید.

بر اساس اعلام MyBalloon Adveture، بالون‌سواری بر فراز آسمان پوتراجایا حدودا ۴۵ دقیقه طول خواهد کشید و مسافران از پوتراجایا به سایبرجایا منتقل خواهند شد.

در جریان این بالون سواری می‌توانید مناظر منحصر به فردی از شهرهای پوتراجایا و سایبرجایا را تماشا کنید و اگر بخت با شما یار بوده و آسمان تمیز و بدون ابر باشد می‌توانید برج‌های دوقلوی پتروناس، برخ مخابراتی کوالالامپور و حتی بلندی‌های گنتینگ را تماشا کنید.

در پایان بالون سواری مردم با قایق به هتل Cyberview Resort and Spa منتقل شده و پس از اندکی استراحت می‌توانند صبحانه لذیذ و مفصل این هتل را میل کرده و در نهایت نیز گواهی بالون‌سواری دریافت کنند.

بهای این تور مهیج ۸۵۰ رینگیت برای هر نفر تعیین شده است. در صورت تمایل می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو تور خود به وب‌سایت http://www.myballoonadventure.com/ مراجعه کنید.

 

پاسخی ارسال کنید

*

*

13 + 11 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!