جزیره پانگکور

توریست مالزی – اگر تصمیم دارید تا تعطیلات خود را با جت اسکی و آفتاب گرفتن در سواحل بگذرانید، جزیره پانگکور را در لیست خود قرار دهید. این جزیره...
توریست مالزی – اگر تصمیم دارید تا تعطیلات خود را با جت اسکی و آفتاب گرفتن در سواحل بگذرانید، جزیره پانگکور را در لیست خود قرار دهید.

این جزیره با چشم اندازی رؤیایی، با مساحت ۸ کیلومتر مربع در نزدیکی سواحل ایالت پراگ قرار دارد. هتل‌های بزرگ که بیشتر فضای جزیره را اشغال کرده و پارک بزرگ ساحلی با امکانات تفریحی به نام Pangkor Laut Resort از امکاناتی است که این جزیره دارد.

انواع وسایل ورزش‌های آبی مانند جت اسکی، قایق‌های لوکس تفریحی، قایق‌های موزی و همچنین غواصی در زیر آب می‌تواند تجربه‌ای کم نظیر را در بازدید از جزیره به همراه داشته باشد.

بهترین و مجرب‌ترین ماساژورهای شرق آسیا در مراکز مجهز اسپا (ماساژ و اقدامات مراقبتی پوست صورت و بدن در کنار استحمام با آب دریا و یا چشمه‌های جوشان از کوه که خواص درمانی دارند) آرامش و شادابی خاصی را در طی گشت و گذار برای شما فراهم می‌کند. سفر با کشتی‌های کروز و صرف شام در جزایر اطراف می تواند جزو برنامه های شما باشد.

بناهایی همچون معبد Fu Lin Kong، معبد kaali amman که در هنر معماری خود تلفیقی از تمدن و فرهنگ هزاران ساله مالزی و چین را به بازدیدکنندگان نشان می‌دهد.

انواع ادویه جات خوش طعم، میوه‌های گرمسیری و خشک شده، مجسمه و صنایع دستی ساخته شده با چوب مخصوص درختان جزیره و در کنار اینها، برخی برگ‌های گیاهان بومی این منطقه از خاصیت دارویی و ضد درد و افسردگی برخوردارند. در بازارچه مخصوص جزیره لَوت این برگ‌های سنتی را با قیمت‌های نازل و با دستورالعمل استفاده از آنها عرضه می‌گردد که نظیرش را در هیچ نقطه از دنیا نمی‌توان پیدا کرد. سنگ‌های ساحلی مختص ماساژ درمانی با سنگ هم به وفور می‌توان در این بازار مشاهده و تهیه نمود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

4 × 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!