رستوران Prezzo

این رستوران ایتالیایی به تازگی در منطقه تلاوی بنگسر افتتاح شده است و منوی متنوع آن تنها به غذاهای کلاسیک ایتالیایی محدود نمی شود.
این رستوران به تازگی در منطقه تلاوی بنگسر افتتاح شده است و منوی متنوع آن تنها به غذاهای کلاسیک ایتالیایی محدود نمی شود و غذا ها و دسرهای اروپایی دیگری همچون پری چیکن یا کرم بروله  نیز در اینجا سرو می گردد.

اگر دوست دارید غذای خود را با سالاد شروع کنید حتما سالاد نان flatbread این رستوران را امتحان نمایید که محبوبیت زیادی دارد. این سالاد منحصربفرد از برش های آبدار استیک یا مرغ همراه با برش های پیاز قرمز، گوجه فرنگی , چغندر، فلفل، پنیر پارمزان وسس ماستارد لیمو تشکیل شده است که همگی بروی نانی پهن و نازک قرار گرفته اند و شکلی زیبا و طعمی خوشمزه دارد.

دوستداران غذاهای کلاسیک ایتالیایی میتوانند از خورن برنج ریزوتو (با مخلوطی از ۴ نوع قارچ , جعفری خرد شده و پنیر پارمزان) و یا پاستای پنه (با تکه های ماهی سالمون ,کلم بروکلی و فلفل قرمز در سس پستو) لذت ببرند. پیتزاهای ایتالیایی این رستوران نیز نان ترد و نازکی دارند و اندازه آنها به راحتی برای سیر کردن ۲ نفر کافی است.

منوی رستوران شامل چند نوع غذای دریایی است که بهترین آنها برنج پائلای خرچنگ و دیسی از محصولات دریایی شامل شاه میگو ، کالاماری، ماهی خاردار و صدف می باشد.

این رستوران در روزهای جمعه و آخر هفته منوی صبحانه مختصری دارد و در طول هفته نیز ست های ویژه نهار برای مشتریان در نظر گرفته شده است که شامل چند نوع پاستا, ساندویچ و پیتزا می باشد و از ساعت ۱۲ تا ۳ بعدازظهر موجود است.

آدرس وب سایت : https://www.facebook.com/prezzokl/timeline
آدرس : Jalan Telawi 5, Bangsar Baru, Kuala Lumpur
ساعات کاری : سه شنبه تا پنج شنبه ۱۲ ظهر تا نیمه شب؛ جمعه تا یکشنبه ۹:۳۰ صبح تا نیمه شب

prezzo Prezzo_at_Telawi_Bangsar_Restaurant_Review6 Prezzo_at_Telawi_Bangsar_Restaurant_Review71-748x561 prezzo2 prezo3

پاسخی ارسال کنید

*

*

هفده − 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!