غذای اصیل سیلانی را در UMAC House تجربه کنید

توریست مالزی – غذاهای هندی برای اکثر مردم مالزی یک غذای اصلی است، اما غذاهای سریلانکا چطور؟ غذاهای سریلانکا از نظر ادویه‌های مورد استفاده بسیار متفاوت است. اگر هنوز...
توریست مالزی – غذاهای هندی برای اکثر مردم مالزی یک غذای اصلی است، اما غذاهای سریلانکا چطور؟ غذاهای سریلانکا از نظر ادویه‌های مورد استفاده بسیار متفاوت است. اگر هنوز آن را امتحان نکرده‌اید در رستوران UMAC House می توانید آن را تجربه کنید.

به گزارش کی ال فودی، UMAC House که در یک خانه ییلاقی قدیمی استعماری انگلیسی قرار دارد، بیش از ۵۰ سال پیش در نزدیکی دانشگاه مالایا شکل گرفت. آنها به غذاهای اصیل سریلانکا افتخار می کنند و از دستور العمل هایی استفاده می کنند که توسط یک زن سیلانی به سه نسل منتقل شده است.

در نگاه اول، UMAC House به نظر می رسد یک خلوتگاه شهری سرسبز است. محل نشستن در فضای باز با درختان سرسبز احاطه شده و برای لحظه ای فراموش می کنید که در شهر هستید! یک بخش سرپوشیده نیز موجود است که با این وجود با هوای تازه احاطه شده است. در ایستگاه نوشیدنی از قهوه های لذیذ مانند کاپوچینو و لاته لذت خواهید برد. غذاهایی که باید آن را امتحان کنید:

Lamprais
واقعیت جالب این است که مالایی هایی که در سریلانکا ساکن شدند ظاهرا مخترع این غذا بودند. معمولاً از سبزیجات، ۲-۳ کاری گوشت، سامبال و یک تخم مرغ تشکیل شده است. همه را مخلوط کنید و از طعم های پیچیده لذت ببرید!



Kizhi Parotta
به طرز مقاومت ناپذیری ترد و ظریف! پاروتا که در برگ موز پیچیده شده است، یک نان مسطح با لایه های پوسته پوسته است و با مرغ پر شده، سپس در روغن نارگیل بخارپز می شود! Kizhi در اصل به معنای ‘اشک’ است.



Crab Masala
ترکیب معطری از ادویه ها. این ماسالا خرچنگ تازه است، با تعادل مناسب بین تند و شیرین! با برنج یا نان جفت می شود.



Mutton Bone Marrow
این کاری لذیذ معمولاً در خانه‌ها ساخته می‌شود، که فقط برای UMAC House منطقی است که آن را سرو کند.



Odiyal Kool
یک خورش مجلل است که از خرچنگ، میگو و سایر غذاهای دریایی تشکیل شده است.



Barbecue Chicken
یک ایستگاه باربیکیو نیز در UMAC House وجود دارد، جایی که مهمانان می‌توانند از پروتئین کبابی مانند مرغ یا ماهی لذت ببرند.



Sala
کام خود را با نوشیدنی مخصوص تایلندی سالا تازه کنید! این یک نوشیدنی شیری با شربت شیرین است که مطمئناً وعده غذایی شما را کامل می کند.



 

Address: No.1 Jalan 12/5 46200 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia



Opening Hours: 11am-12am (Daily)


پاسخی ارسال کنید

*

*

6 − چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!