بازی و سرگرمی درسانوی پیرامید

توریست مالزی-  این واقعیت که سانوی یک منطقه دانشجویی است را نمی توان کتمان کرد، اما این منطقه برای سایر اقشار مردم نیز جاذبه‌هایی دارد  که نباید آن ها...
توریست مالزی-  این واقعیت که سانوی یک منطقه دانشجویی است را نمی توان کتمان کرد، اما این منطقه برای سایر اقشار مردم نیز جاذبه‌هایی دارد  که نباید آن ها را فراموش کرد. برای گردش دراطراف منطقه می توانید ازاتوبوس سریع  (BRT) استفاده کنید. اگر شما برای دیدار ازمجموعه سانوی  برنامه ندارید، هم اکنون این کار را انجام دهید.

سالن پاتیناژ سانوی


دیدن تمرین انفرادی و یا دسته جمعی اسکیت بازان در سالن پاتیناژ سانوی پیرامید برای بسیاری از مردم عادی شده است.

اما حتی اگر شما یک آماتور هستید ویا فقط می خواهید اسکیت روی یخ را امتحان کنید، این مجموعه آماده پذیرایی از شماست. فقط در ذهن داشته باشید که اسکیت روی یخ شاید به نظرآسان برسد، اما احتیاج به آمادگی عضلانی برای کنترل بدن بر روی یخ دارد. اما هنگامی که روی آن مسلط شدید، بسیار آسان خواهد بود.


Address:Sunway Pyramid
۳ Jalan PJS 11/15, 46150 Selangor
Opening hours: Mon-Fri, 10am-8pm; Sat, 9am-9pm
Sun, 9am-8.30pmبازی لیزر کهکشانی سانوی


بازی لیزرهمان حس و حال بازی پینت بال و بازی‌های ویدیویی را دارد. با این تفاوت که مثل پینت بال، شما با بدن کبود به خانه نخواهید رسید؛ و بر خلاف بازی های ویدیویی، لیزر یک بازی ساکن نیست و شما باید در هزارتویی پر پیچ و خم بدوید. این مرکز محل مناسبی برای بچه های پرانژی و فعال است.


Opening hours: Mon-Thu & Sun, 10am-10pm; Fri-Sat & eve of public holidays, 10am-12midnightمرکز تیروکمان ستاره


این مرکز یکی از چندین مرکز تیروکمان داخل سالن کشوراست، اگر استعدادی دراین بازی دارید و نشانه های ویلیام تل شدن را دارید حتما به این مجموعه سری بزنید.


Opening hours: Daily, 10am-10pm


 

پاسخی ارسال کنید

*

*

11 + 16 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!