پارک تامان واریسان پرتانیان در پوتراجایا

توریست مالزی- تامان واریسان پرتانیان (Taman Warisan Pertanian) یا پارک میراث کشاورزی واقع در ناحیه ی ۱۶ پوتراجایا (Presint 16)، مکانی مناسب برای تماشای انواع گوناگونی از درختان میوه استوایی،...
توریست مالزی- تامان واریسان پرتانیان (Taman Warisan Pertanian) یا پارک میراث کشاورزی واقع در ناحیه ی ۱۶ پوتراجایا (Presint 16)، مکانی مناسب برای تماشای انواع گوناگونی از درختان میوه استوایی، گیاهان دارویی و ادویه ها، درختان کائوچو، روغن خرما، چای، قهوه و سایر محصولات تجاری است.

تامان واریسان به بخش های مختلفی تقسیم می شود که شامل درختان استوایی (که این درختان جاذبه اصلی این پارک هستند)، گیاهان دارویی و ادویه ها، محصولات تجاری، نخل های خرما و جنگل درختان کائوچو می باشد.

علائم و نشانه های تصویری به زبان انگلیسی و زبان باهاسا (زبان ملی مالزی) اطلاعات اولیه در مورد هر نوع میوه که شامل فواید آنها برای سلامت و تندرستی بدن می باشد را عرضه می کند.

گرچه شما اجازه ندارید در حالیکه اطراف پارک قدم میزنید، میوه ها رو بچینید، ولی مسیرهای عبور پر از پستی و بلندی و درختان و محصولات فراوان تجربه خوشایندی را برای شما ایجاد می کنند. کل پارک بر روی تپه ای ساخته شده است و دارای یک سکوی دیدبانی با نمایی فوقانی از سرتاسر پوتراجایا می باشد.

در آخرین پایان هفته ی هر ماه، یک بازار محصولات کشاورزی در محل پارک ماشین ها برپا می شود. در این بازار ۲۴ غرفه وجود دارد که به فروش میوه، گیاهان گلدانی، کودهای طبیعی، خرگوش های خانگی و وسایل متفرقه می پردازند.

 

پاسخی ارسال کنید

*

*

20 + 18 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!