پانتی چینانگ لنکاوی به عنوان یکی از ۲۵ ساحل برتر آسیا انتخاب شد

توریست مالزی – Langkawi’s Pantai Cenang زیباست اما گاهی اوقات خیلی شلوغ است. به گزارش استار، پانتی چینانگ لنکاوی در مالزی از طرف شرکت world’s largest online travel platform...
توریست مالزی – Langkawi’s Pantai Cenang زیباست اما گاهی اوقات خیلی شلوغ است.

به گزارش استار، پانتی چینانگ لنکاوی در مالزی از طرف شرکت world’s largest online travel platform یکی از بهترین سواحل آسیا انتخاب شده است.

این شرکت اخیراً لیست گسترده “Travellers ‘Choice: Best of the Best 2021” را منتشر کرده است که در آن ۲۵ ساحل با بیشترین رای در آسیا وجود دارد. پانتی چینانگ، واقع در جزیره لنکاوی،کداح در شماره ۲۳، بعد از ساحل Sanur در بالی اندونزی آمده است.

این ساحل در جزیره اصلی لنکاوی قرار دارد و منطقه ای شلوغ و گسترده است که بیشتر مورد توجه گردشگران است. بازدیدکنندگان علاوه بر این که در ساحل حمام آفتاب می گیرند، در دریا شنا می کنند یا برخی از ورزش های آبی را امتحان می کنند، می توانند از بسیاری از رستوران ها، کافه ها و جاذبه های اطراف دیدن کنند یا از غرفه های کنار ساحل برای سوغاتی خرید کنند.

کداح در حال حاضر تحت مقررات منع آمد و شد مشروط است، در حالی که سفرهای بین ایالتی و بین منطقه ای هنوز در مالزی مجاز نیست، اما اگر هرگز به این مکان نرفته اید، آن را در لیست سفر خود قرار دهید.

پاسخی ارسال کنید

*

*

20 − دوازده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!