پاویلیون (عمارت) کوالالامپور pavilion kl

توریست مالزی – انتخاب عنوان برجسته چهارمین شهر برتر دنیا برای خرید توسط یکی از برنامه های پر طرفدار کانال CNN به عنوان CNNGO عملا نشان دهنده این است...
توریست مالزی – انتخاب عنوان برجسته چهارمین شهر برتر دنیا برای خرید توسط یکی از برنامه های پر طرفدار کانال CNN به عنوان CNNGO عملا نشان دهنده این است که کوالالامپور به واقع بهشت خریداران است.
توجه داشته باشید که سه تا از ده مرکز بزرگ خرید در دنیا در کوالالامپور واقع شده. محدوده BBKLCC که از بوکیت بینتانگ (Bukit Bintang) تا KLCC دامه می یابد در حقیقت شما را در یک پهنه از گزینه های فراوان برای خرید و لذت بردن مثل مد روز، غذا و سرگرمی رها خواهد کرد و باور داشته باشید شما خود را در انتخاب عظیمی از مارک های محلی و بین المللی در سراسر این ۹ مرکز بزرگ خرید گم خواهید کرد. ولی زیاد نگران نباشید، این مراکز خرید به خوبی از طریق گردشگاه ها و معابر پیاده به هم متصل شده و از طریق یک شبکه کارآمد حمل و نقل عمومی مثل مونو ریل، LRT، اتوبوس و تاکسی تحت پوشش قرار می گیرند.
پاویلیون در قلب جالان بوکیت بینتانگ واقع شده است. پارکینگ پاویلیون در امتداد جالان بوکیت بینتانگ و جالان راجا چولان چندین ورودی دارد.
سوار مونوریل کوالا لامپور شده و در ایستگاه بوکیت بینتانگ/راجا چولان پیاده شوید. ساعات کاری مونوریل از ۶ صبح تا نیمه شب است.

خط آهن سریع (LRT)
از آنجا که هیچ قطار LRT مستقیمی به بوکیت بینتانگ وجود ندارد، شما می توانید در ایستگاه هانگ توا و تی تی وانگسا از خط آهن آمپانگ به مونوریل کوالالامپور تغییر مسیر بدهید اگر خط آهن کلانا جایا را سوار شده اید، در ایستگاه کوالالامپور سنترال پیاده شوید. ایستگاه مونوریل کوالالامپور سنترال ۱۴۰ متر از ساختمان اصلی کوالا لامپور سنترال فاصله دارد. همچنین می توانید با MRT مستقیما به بوکیت بینتانگ بروید.
منبع: وزارت توریسم مالزی

پاسخی ارسال کنید

*

*

11 + دوازده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!