کدام شهرها اقتصاد جهانی را در اختیار خواهند گرفت؟

توریست مالزی – موسسه اکسفورد اکونومیکس گزارشی در خصوص اینکه کدام شهرها اقتصاد جهانی را در اختیار خواهند گرفت منتشر کرد که بر اساس آن نیویورک بزرگترین اقتصاد شهری...
توریست مالزی – موسسه اکسفورد اکونومیکس گزارشی در خصوص اینکه کدام شهرها اقتصاد جهانی را در اختیار خواهند گرفت منتشر کرد که بر اساس آن نیویورک بزرگترین اقتصاد شهری جهان در سال ۲۰۳۵ خواهد بود.
به گزارش گجنت می.ز، موسسه اکسفورد اکونومیکس مسیر آینده اقتصاد جهانی در شهرهای بزرگ را پیش‌بینی کرده است. این موسسه فعال در حوزه اقتصاد با جمع‌آوری اطلاعات مربوط به مناطق مختلف دنیا توانست برآورد کند که تا سال ۲۰۳۵ میلادی ۷ شهر از ۱۰ شهر بزرگ دنیا از لحاظ اقتصادی به کشورهای آمریکا و چین تعلق خواهند داشت. در ادامه لیست ۱۰ اقتصاد اول شهری جهان را مشاهده می‌کنید: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بر اساس پیش‌بینی موسسه اکسفورد اکونومیکس، در سال‌های آینده قاره آسیا همچنان به عنوان محرک رشد اقتصادی خواهد بود و پیش‌بینی می‌شود رشد اقتصادی آسیا از رشد شهرهای اروپایی و امریکایی بیشتر باشد. در وقع تمامی شهرها در آسیا از رشد اقتصادی بالایی بهره خواهند برد. طبق این گزارش، بالاترین نرخ رشد اقتصادی شهرهای جهان به لیست زیر تعلق خواهد گرفت:


پاسخی ارسال کنید

*

*

سیزده + 9 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!