گاو نر سه بعدی پاویلیون در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفت

توریست مالزی – انیمیشن سه بعدی از یک گاو نر که از قفس شیشه ای خود عبور می کند و خرده های آن در یک مرکز خرید در شهر...
توریست مالزی – انیمیشن سه بعدی از یک گاو نر که از قفس شیشه ای خود عبور می کند و خرده های آن در یک مرکز خرید در شهر پرواز می کند در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش استار، این ویدئو که از صفحه غول پیکر LED Pavilion Elite پخش شده، حتی توسط همسر نخست وزیر سنگاپور، در صفحه فیس بوک اش به اشتراک گذاشته شده است.

داتوک جویس یاپ، مدیر ارشد اجرایی Pavilion در کوالالامپور گفت که شیشه موجود در ویدئو نمایانگر همه گیری کووید است که باعث ایجاد قفل در سراسر جهان شده است. نماد قدرت، گاو طلایی با انرژی حمله می کند تا کووید ۱۹ را لگدمال کند، و ما را به سال ۲۰۲۱ سالم و مرفه سوق دهد.

در زودیاک چین، گاو نر یک حیوان سخت کوش و پرانرژی است. در این ویدئو، گاو نر فعال می شود، تا جهان را رهبری کند و بجنگد. همه وظیفه دارند برای مبارزه با کووید و صاف کردن منحنی به گاو نر کمک کنند. یاپ افزود که ایده این کار حدود یک ماه طول کشید در حالی که کار واقعی روی محتوا حدود ۱۰ روز طول کشید و واکنش های خوبی به آن نشان داده شد، و بسیاری از افراد به دنبال دیدن آن هستند.

یاپ گفت: ما می خواستیم این ویدئو را هر یک ساعت نمایش دهیم، اما به دلیل بازدید زیاد هر سه تا پنج دقیقه آن را نمایش می دهیم.

پاسخی ارسال کنید

*

*

2 + یازده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!